Çözüldü Max Payne 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Envfedaisi

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ana Donanım

İşlemci: İntel Core İ7-6700 CPU, 3,4 GHz
Ram: 16,3GB
Disk: HDD 1 TB
İşletim Sist. : Windows 10, 64 bit
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 200 Series(Görüntü Belleği:4GB)
Monitör: 1920 x 1080, 59,750 Hz. (60'da oluyor)

Yardımcı Donanım:
Mouse: Everest SM-353B Usb
Klavye: NUO KYT-790(Lanetli klavye asla önermem)
Hoparlör: Kerasus markası modelini bilmiyorum.(çok ucuz ve kulaklık hissiyatı veriyor öneririm.)
Sistemi yazmaya gerek yok; ETS ve ATS gibi oyunları biraz düşük FPS kaldırıyor minimum sistem gereksinimlerini 5'e 10'a katlıyor. İşletim sistemi Win10. oyunu yüklediğim gibi başlatmayı denedim, oyun arkada çalışıyor ama herhangi bir oyun penceresi çalışmıyor. Oyun çalışırken disk kullanımı, bellek kullanımı falan hep 0. dosya bütünlüğünü doğruladım olmadı, Türkçe yama vesaire kurulu değil oyunu Steam'den aldım helal. Bilgisayarı yeniden başlatıp denemedim HDD olduğu için geç ısınıyor biraz acelem var.

Çözüm
Dene olmazsa oyun dosyalarından uyumluluğu Windows XP yap, yönetici olarak başlat
Hocam onun yerine oyun dosyası uyumluluğunu windows 98 yaptım, zaten windows XP'imiş. Yönetici olarak başlatmaya gerek kalmadı şuan rahatça oynuyorum. İlginiz için teşekkürler.
Çözünürlük sorunu vardı o oyunun galiba, Steam toplulukta olması lazım bir dosya indirip düzeltebiliyordun
Hocam çözünürlük sorunu vardır diye bende düşündüm ancak öyle olsa oyun açılır ekran gider ancak oyunu başlatamazdı ama bende hiç açılmıyor. Ha eğer bahsettiğiniz şey farklı bir sorunsa denerim.

Dene olmazsa oyun dosyalarından uyumluluğu Windows XP yap, yönetici olarak başlat
Hocam onun yerine oyun dosyası uyumluluğunu windows 98 yaptım, zaten windows XP'imiş. Yönetici olarak başlatmaya gerek kalmadı şuan rahatça oynuyorum. İlginiz için teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı