Max Payne 3 Aktivasyon Hatası

CeoPotato

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Steam'den Max Payne 3 Complete Satın aldım.
İçinde DLC'lerle beraber bir sürü kod verdi. Oyunu açıyorum Social Club hesabına gir diyor giriyorum Aktivasyon kodunu istiyor.
Steam otomatik yazıyor zaten aktivite et diyorum fakat hata alıyorum ve olmuyor her seferinde.
Yardımcı olabilecek biri var mı?

Merhaba arkadaşlar Steam'den Max Payne 3 Complete Satın aldım.
İçinde DLC'lerle beraber bir sürü kod verdi. Oyunu açıyorum Social Club hesabına gir diyor giriyorum Aktivasyon kodunu istiyor.
Steam otomatik yazıyor zaten aktivite et diyorum fakat hata alıyorum ve olmuyor her seferinde.
Yardımcı olabilecek biri var mı?
Steam destek e bildirirseniz kod ile ilgili hata var ise düzeltirler. Kronik bir sorun ise bilmiyorum.

Aktivasyon kodu ile steam kodu aynı şey olmayabilir. Mailinize bakınız.
DLC kodu olabilir onlar.
Hayır dostum direk aktivasyon kodunuz budur eğer isterse bunu yazınız yazıyor.
DLC kodu olabilir onlar.
DLC kodları ayrı :D
DLC kodu olabilir onlar.
Discord etkiketini falan verirsen canlı olarak gösterebilirim

Aynı sorun bende de var malesef geçen yıl aldım oyunu bir türlü giremedim öyle duruyor.Social üyelik açıyorum gir diyorum girmiyor sildim bende oynamaktan vazgeçtim soruna çözüm bulursanız paylaşırsanız sevinirim

Yani ben bilmiyorum ama dedikleri gibi belki gucvenlik duvarindandir sen yine de bir Steam destekle iletişime geç belki bilgi verirler. Ben olsam kesinlikle Rockstar gsmes Launcher'den alırdım GTA'yu da öyle yaptım kod geldi girdim oldu sen bir iletişime geç Steam destekle.

Yeni konular

Geri
Yukarı