Max Payne 3 Bugs

kasilis01

Hectopat
Hocam merhaba. Steam'de indirimden Max Payne 3 aldım. Hiç memnun değilim. Oyun adeta buglarla dolu. Basit bugları es geçeceğim, oyun bazen çalışmayı durduruyor, bazen silahlar tutukluk yapıp ateş etmiyor. Bazen tüm mermileri takır takır saydırıp beni cephanesiz bırakıyor. Bazen sağ tıka basınca zum yaptığımız şekilde takılı kalıyor. Klavyeden ses tuşlarına filan basarsam hiç şansım kalmıyor direk sapıtıyor. Bilgisayarı yeniden başlatmadan düzelmiyor. Bugün bir de SS alma tuşu takılı kaldı. Daha 20 saat oynayamadım oyunu ama rahat 20 kez buga yakalandım. Sadede gelecek olursam:

Bu bugları geliştiricilere bildirebileceğim bir yer var mı?

İmzamdaki dizüstü bilgisayarımla oynuyorum. İşletim sistemi Windows 8. 6 GB RAM. i5-460m. 2 GB GT420m. Klavyem A4Tech G800V. Farem Tt eSports Black. Soğutucum Zalman NC3000U.
Ekran kartı sürücüsü güncel. Diğerleri de günceldir muhtemelen, fırsat buldukça güncelliyorum çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masası-> Programlar ve Özellikler'den baktım, sürüm kısmı boş.
SteamLibrary\SteamApps\common\Max Payne 3\Max Payne 3\MaxPayne3.exe dosyasına sağ tık -> Özellikler -> Ayrıntılar yaptığım zaman ürün sürümü 1.0.0.114 dosya sürümü de 1.0.0.114 gözüküyor.

Geri
Yukarı