Max Payne 3 DLC etkinleştirme sorunu

DenizG101

Hectopat
Arkadaşlar Max Payne 3 oyununa girdim otomatik olarak Steam ve Rockstar hesabım birbirine bağlandı ve ekranda "Max Payne 3 collection purched" yazdı ardından oyun içi menüden "Store" kısmına girdim fakat benden oynayabilmem için hala kod istiyordu bende "Season pass" yazan kısımdan "Reedem code" dedim ve "Season pass" kodumu yazdım ardından ekranda "Activated" yazısı çıktı ardından yazıyı kapattım ve tekrar kontrol ettim fakat "Season pass" için hala kod istiyordu kodu tekrar girdim fakat bu sefer "Already used" yazısı çıktı karşıma. Bende "Season pass" yazan kısma tıkladım ve bütün DLC'ler tek tek gözüküyordu bende her DLC için kodlarını tek tek girdim fakat hala kod istiyor olayı çözemedim ben lütfen yardımcı olur musunuz? birde bu DLC'ler single için mi yoksa hepsi multi için mi? belkide bu bir sorun değil hiçbir DLC single için olmadığı için oyna butonu çıkmıyor olabilir. Böyle olsa bile en azından tekrar kod istememesi lazım diye düşünüyorum, şimdiden yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• sorun2.jpg
    sorun2.jpg
    162,4 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı