Max Payne 3 offline mode not avabile hatası

SmokeNote

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam yaz indirimlerinden orijinal Max Payne 3 almıştım. Oyun Social Club istedi Rockstar Launcher indirdim ama hala offline mode not avabile diyor. Oyunu sildim ve Rockstar Launcher'dan yeniden yükledim gene aynı hatayı veriyor. Eğer oyunun sıkıntısını bulamassak iade etmeyi planlıyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantılarda önerilen bazı çözümler var. Geri dönüş yapmayı unutmayın.

Bağlantılarda önerilen bazı çözümler var. Geri dönüş yapmayı unutmayın.

Max Payne 3Ü silmiştim bir yükleyeyim yazacağım.

Kral olursa bana da söyle, sinir krizi geçirip bilgisayarı kırıyordum çok saçma, zaten para ödediğim bir şeyi neden Rockstar servisine bağlamak zorundayım ki.
Olmadı şaşırmadım :(.

Kanka çözümünü buldum anlatıyorum. İlk başta bende @26318 ın attıklarını denedim olmadı sonra şans eseri VPN'im açık kalmış ve oyuna giriş denedim bu sefer Social Club ekranı geldi ve sıkıntısız girdi hotspot VPN indir dene veya DNS değiştir çözüm bu kadar. Ama recaptcha ekranı buglu mouse un makrosuna basman lazım veya hızlıca tıklaman lazım sonra ekran gelecek ve Steam Rockstar'la bağanacak , oyunun sinematiği oynatacak. Sonrasını denemedim bu yolu öneriririm.

Son düzenleme:
Kral olursa bana da söyle, sinir krizi geçirip bilgisayarı kırıyordum çok saçma, zaten para ödediğim bir şeyi neden Rockstar servisine bağlamak zorundayım ki.
Olmadı şaşırmadım :(.

Kanka çözümünü buldum anlatıyorum. İlk başta bende @26318ın attıklarını denedim olmadı sonra şans eseri VPN'im açık kalmış ve oyuna giriş denedim bu sefer Social Club ekranı geldi ve sıkıntısız girdi hotspot VPN indir dene veya DNS değiştir çözüm bu kadar. Ama recaptcha ekranı buglu mouse un makrosuna basman lazım veya hızlıca tıklaman lazım sonra ekran gelecek ve Steam Rockstar'la bağanacak, oyunun sinematiği oynatacak. Sonrasını denemedim bu yolu öneriririm.

Tamamdır reis bugün deneyeceğim aynı hatayı Uplay'de alıyorum onda da deneyeceğim AC 2 almıştım Ubisoft'un kendisinden ama indiremiyorum :D saçmalık.

Yeni konular

Geri
Yukarı