Max Payne 3 Siyah Ekran Sorunu

ForAnAngeL

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
30
Yer
Hell
Oyunu Steam'den aldım. Görev yaparken öldüğüm zaman bazen yeniden başlat dediğimde başlatıyor. Bazen de yeniden başlatıyorum, oyundan ses geliyor ama siyah ekran kalıyor. Steam'den böyle olduğu zaman dosyaları kontrol ettiriyorum. 1 tane dosya bulamıyor. Tekrar oyunu girmeye çalışırken yükleme gibi bir şey yapıyor giriyorum. Oynuyorum öldüğüm zaman yine aynı şey. Bazen görüntü geliyor bazen gelmiyor. Şuan oyun dosyalarını kopyalıyorum. Oyunu silicem ve kopyaladığımı Steam'deki klasöre atıp öyle deniyeceğim. Başka ne yapabilirim?

Integrity check ne demek oluyor? DNS kullanmıyorum. Oyun dosyalarını kontrol etmeyse, ettim. Her seferinde 1 dosya buluyor indiriyor ama yine aynı hata.

- - - Güncellendi - - -

Oyunu açmaya çalışıyorum, başlangıçtaki yazılarda takılıyor. Dosyaları kontrol et yapıyorum. Bir hata bulup indiriyor ve yine aynısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün 3 defa denedim oyunu açmayı. Her seferinde daha oyun menüsü gelmeden takılıyor. Back up yaptım. Oyunu sildim. Şimdi back up'tan nasıl tekrar yükleyeceğim?

- - - Güncellendi - - -

Tamam buldum. Yedekten yüklüyorum şuan.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı