Max Payne 3 Social Club hesabı unutuldu

WastorUmut

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç sene önce Steam'den Max Payne 3 almıştım. O zaman oyunu kısa bir süre oynayıp bırakıp silmiştim sonra oyunu yeniden kurdum oynamak istedim oyuna girdim ama eski Social Club hesabımla giriş yaptığım için yeni hesap girişimi kabul etmedi ve Steam'e bağlı eski hesabımı yazmamı istedi ama ben o hesabı hatırlamıyorum. Yeni hesap oluşturmak istediğimde daha önce yazmamış olduğum bir mail yazıyorum kabul etmiyor ve hesap girişi yapıp oyuna giremiyorum. Çözümü nedir forum sakinleri? :D

Social Club kadar rezil birşey yok, Enis Kirazoğlu'nun da böyle bir videosu vardı orda anlatıyordu sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Social Club kadar rezil birşey yok, Enis Kirazoğlu'nun da böyle bir videosu vardı orda anlatıyordu sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aynen çok rezil bu videoyu izlemiştim ama max payne 3 teki durum bundan farklı bir fikrin ya da çözüm önerin var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı