Max Payne 3 This Steam account is already linked to a different Social Club

EquiN0

Kilopat
Daha fazla  
Şifre ve e posta yazınca böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Siteye giriş yapabiliyorum fakat burada girmiyor. Ne yapmam lazım? Rockstar'a ticket attım gereksiz önerilerde bulunmuşlar. Yardım bekliyorum.

2019-09-04 (3).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam hesabınız başka bir Social Club hesabına bağlanmış sanırsam. Çözümü basit aslında, Steam hesabınızın bağlı olduğu Social Club hesabını girin ve bağlantısını kesin. Ya da direkt olarak o Social Club hesabıyla giriş yapın.

Steam hesabınız başka bir Social Club hesabına bağlanmış sanırsam. Çözümü basit aslında, Steam hesabınızın bağlı olduğu Social Club hesabını girin ve bağlantısını kesin. Ya da direkt olarak o Social Club hesabıyla giriş yapın.
Social Club ile Steam bağlantısını manuel olarak kesemiyorsunuz malesef.
Steam hesabınızın bağlı olduğu Social Club hesabınızla giriş yapın. İlla bu hesap ile girmek istiyorsanız Rockstar desteğe ticket açın, diğer hesabın Steam ile bağlantısını kessinler.

Social Club ile Steam bağlantısını manuel olarak kesemiyorsunuz malesef.
Steam hesabınızın bağlı olduğu Social Club hesabınızla giriş yapın. İlla bu hesap ile girmek istiyorsanız Rockstar desteğe ticket açın, diğer hesabın Steam ile bağlantısını kessinler.
Steam'i Social club hesabına nasıl bağlayacağımı bilmiyorum?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı