Steam Max Payne nasıl alınır?

Play store dan alıp oynayın, telefondan.
IMG_20231104_113301.jpg

@nospanti

Uzun zamandır merak ettiğim bir konu var. Eğer deney olmak isterim derseniz oyunu size Steam üzerinden göndermek isterim. Bu sayede oyunu satışı mevcut olan bir ülkeden satışa kapalı olan bir ülkede bulunan kişiye gönderip gönderemediğimi ve alan kişinin oynayıp oynayamadığını öğrenmek istiyorum.

Olursa belki ticarete atılıp zengin olurum.

@nospanti

Uzun zamandır merak ettiğim bir konu var. Eğer deney olmak isterim derseniz oyunu size Steam üzerinden göndermek isterim. Bu sayede oyunu satışı mevcut olan bir ülkeden satışa kapalı olan bir ülkede bulunan kişiye gönderip gönderemediğimi ve alan kişinin oynayıp oynayamadığını öğrenmek istiyorum.

Olursa belki ticarete atılıp zengin olurum.
İyi diyorsun, güzel diyorsun ama bi sıkıntı var, oyunu aldım 😂

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-04-09-48-11-685_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-11-04-09-48-11-685_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 43
Öyle veya böyle o parayı hak eden oyun değil. Konu ekonomi değil.
Kimisine göre eski bir oyun gibi gözüküyor ama kimisine göre de çizgi roman şeklindeki ara sahneleri, seslendirmesi gibi unsurlar sayesinde bugün bile iştahla oynanabilecek bir aksiyon oyunu oluyor. Birkaç senede bir kış gecesi açar oynarım. Size göre 10 liralık eski bir oyun gibi gözüken için yüzlerce lirayı gözden çıkarabilirim mesela. Kısacası "parayı haketme" mevzusu biraz da kişisel bir şey.

Sorun oyunun 100 TL olması değil ki doların 29 olması 😓 Oysa onlar 3 birime alabiliyor..
Sorun şu ki sorun doların 29 olması da değil. Sorun halkımızın gelir seviyesinin düşük olması. Keşke dolar 1763 TL olsa ama kişi başı aylık gelir $3000 olsa.
Birim hesabı yapmaya kalkarsak, malûm zat yarın TL'den 2 sıfır atınca sahlanmış oluruz senin mantığınla.

Geri
Yukarı