Maximum 3000 TL Oyun için sistem tevsiyesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam kardeşim sen haklısın. Muhteşem bir sistem önermişsin. Vallahi tekrardan baktım muazzam. Teşekkürler bu sistem önerin için.

Dostum dalga geçme lütfen. Yani neyin derdindesin? Adam genellikle lol ve cs go oynuyor. 144 hertz monitörü başkası kullanamaz mı? O akıcılığı sadece profesyonel oyuncular mı fark ediyor? Hala anlatamıyorum monitör daimi bir şey. O monitör kalır evlat gibi ama sistem gelir geçer. İleride ekran kartını geliştirir. Yeni ekran kartları geliyor onlar baya ucuz olacak maliyetleri düşük olduğu için. Şu an alınabilecek kartlar 950, 1070, 1080, RX 480 ve ileride çıkacak olan güncel ekran kartları. Bunlardan başka ekran kartı alırsan pişman olursun. Bunu ben demiyorum technopat gibi başka bir youtube kanalı bunu diyor. GTX 950 performansını gördün 60-75 arası değişiyor. GTX 950 kötü bir ekran kartı mı? Sen R 9 380 koydun çok mu fark etti yani. Lol ve cs go da benim sistem açık ara farkla önde olacak. Gerçek 144 karenin tadını alacak.

Merhabalar. Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. beklemiyordum sabah sabah görünce mutlu oldum

• Hocam teknoloji konusunda netten alışverişe güvenemiyorum ya. Bir sıkıntı çıkarsa başvurabileceğim somut biryer olsun istiyorum. O nedenle mağazadan alışverişi seviyorum.
  • Sadece LoL ve Cs:Go oynamayacağım hatta şöyleki ilk defa LoL ve Cs:Go oynayacağım. Gta Assasin Creed Devil May Cray vs çok çeşitli oyunları oynarım.
  • Kendim montaj edebilirim o konuda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. İnternetten videoyla falan hallederim.
  • Hocam hernekadar performansı iyi bile olsa, dediğin gibi monitör kalıcı birşey ama ilk etapta okadar para vermek istemiyorum monitöre ya.
  • Forumda birisi önermişti şu sistemi bende Hdd çıkartıp SSD ekledim ne diyorsunuz? Birbirine uyumlumu bunlar?

AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci400.37
Corsair 240GB LE Serisi SATA 3.0 SSD (560MB Okuma / 530MB Yazma)251
ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) Anakart341.70
GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram138.06
ASUS 23.6" VN247H 1ms Full HD HDMI Gaming Monitör669.59
THERMALTAKE CONTAC16 775/1155/1156&AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU93.19
THERMALTAKE V3 600W MidT ATX SİYAH KASA297.17
Sapphire R9 290 TRI-X OC GDDR5 4GB 512Bit AMD Radeon DX 11.2 Ekran Kartı962.97
3154.05
[TBODY] [/TBODY]
Birde şöyle birşey buldum kararsız kaldım ya

Son düzenleme:
Haziran sonunu bekleyin, rx 480 ekran kartı çıkacak en fazla 900 tl. 1400 tl lik gtx 970 ile 2000 tl lik gtx 980 arasında olacağı söyleniyor.

Merhaba. Şuan araştırma yapıyorum zaten haziran sonu gibi alabileceğim anca parçaları finallerim dolayısıyla. Diğer bileşenleriyle beraber Rx 480 li bir sistem önerebilirmisiniz?

İşimi şansa bırakmayım diyorsan bu vereceğim linkten yardım alabilirsin @Recep Baltaş ve @Ali Güngör gibi tecrübeli isimler sistemi topluyor + performans testi yapıyor bakmanı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O ekran kartına 144 hertz motör almak çok mantıklı. Arkadaşı alkışlıyoruz

Bu parayla alınabilecek en iyi sistemlerden biri. RX 480 ni 900 tl olarak hesaplarsanız bütçenizi 118 geçiyor ancak onu monitörden kısabilirsiniz.

Bu videoyu izlemiştim ama ram yüksek geldi, ekran kartı ssd ve işlemci düşük geldi bana.

Bu parayla alınabilecek en iyi sistemlerden biri. RX 480 ni 900 tl olarak hesaplarsanız bütçenizi 118 geçiyor ancak onu monitörden kısabilirsiniz.

Eki Görüntüle 166232

Düşünücem bunu dostum teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…