Maximum 3500 TL monitör dahil sistem

Bunu almayı düşünüyorum, monitörü bir internet kafeden 300-400 liraya alırım, teşekkürler.

Bence de bunu alın bende alacağım çünkü :)
Monitör Ram harddisk PSU Kasa Geri kalan parçalar biraz aşıyor olabilir bütçeyi fakat gerçekten iyi bir olduğunu düşünüyorum.

Bence bilgisayarlardan anlamıyorsun gösterdiğin monitör 5ms adam oyun oynacağım diyor ve HDD önermişsin kasaya gelirsek 2 tane SSD yuvası var ama sen HDD yazmışsın üstelik kasada sadece 1 tane giriş yeri var o da USB 3.0 ayrıca işlemci ortada yok.

Son düzenleme:

Bence bilgisayarlardan anlamıyorsun gösterdiğin monitör 5ms adam oyun oynacağım diyor ve HDD önermişsin kasaya gelirsek 2 tane SSD yuvası var ama sen HDD yazmışsın üstelik kasada sadece 1 tane giriş yeri var o da USB 3.0 ayrıca işlemci ortada yok.

1.belki yer silinmiştir çünkü 1 gün geçti ekran kartı da oradaydı.
2. 8ms de kullandım 0.5ms de o kadar da aman aman fark yok esporcu değilse
3. SSD alırsan anca 240GB alırsın o fiyata 240GB'da az kalır ikide bir oyun silmek zorunda kalırsın ki ben adamın sadece Zula CS:GO oynamak zorunda olmayacağını düşünüyorum.
4. önerdiğim monitör 600TL'ye 75Hz ve IPS panel o fiyata hangi 1ms denilen panel tam 1ms verebiliyor ki çoğu 3ms gibi değerler (ortalama) 3ms ile 5ms farkını eğer esporcu değilsen hissedemezsin 1ms ile 4ms arasındaki farkı slowmotion (normal kullanıcı gözüyle) ile zar zor fark edersin asıl olay Hz'de ben hem IPS hem de 75Hz monitör seçtim 600TL'ye de böyle bir monitör de bulamazsın çoğu 600TL'lik monitör TN panel ayrıca bana laf etmeden önce normal bir şeklide işlemci ekran kartı yok diyebilirdin.
5.kasayi araştırmadım en ucuzundan koymaya çalıştım o olabilir emin değilim şimdi bakacağım.
[/QUOTE]
Ben o 560li sistem yerine 570 li sistem koymuştum şimdi de atabilirim yeniden
Yeni kasa :Rampage 66 Siyah Usb 3.0 12cm Led Fan Oyuncu Kasa Fiyatı
Screenshot_2020-08-01-21-33-12-492_com.android.chrome.jpg

Monitör Ram harddisk PSU Kasa Geri kalan parçalar biraz aşıyor olabilir bütçeyi fakat gerçekten iyi bir olduğunu düşünüyorum.

Bunların üstüne de ekleyin.

5ms ile çakma 1ms farkını kolay kolay hissedemezsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı