Maximum 4500 TL toplama Gamer Pc

Atropolo

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da söylediğim gibi maximum 4500 tltoplama pc alma hedefim var.
Pazartesi almayı düşünüyorum.Vatan bilgisayarda yaptırıcam kurulumu falan.
Yeni çıkan oyunları ve artı olarak çıkacak olan BF 1'i rahat çalıştırmasını ve yeni oyunlarda yüksek fps almak istiyorum.
Daha önce hiç pc topladım ne nedir hiçbir fikrim yok. Sistem önerisi olan ve bu konuda profesyonel olan arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
4500 Tl Gamer sistem derken oyun çekme anlamındamı dediniz anlamadım ama GTX 1070 almanızı tavsiye ederim TitanX ten güçlü bir kart eğer sizde kendiniz bir liste yapınki burda tartışalım

4800.png
4500 Tl Gamer sistem derken oyun çekme anlamındamı dediniz anlamadım ama GTX 1070 almanızı tavsiye ederim TitanX ten güçlü bir kart eğer sizde kendiniz bir liste yapınki burda tartışalım

Gamer demek oyuncu demektir. Düz mantıkla oyun oynayacaktır ki zaten belirtmiş.

Atropolo Neler dahil sisteme? Sadece kasa ve bileşenleri mi?

Monitör dahil 4800 civarına topladım. Ekran kartı olarak RX 480 alırsan güzel bir sistem olur. GTX 1070 koyarsak ona uygun bir monitörde lazım olacak bütçe yetmeyecek yani.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 168316

Monitör dahil 4800 civarına topladım. Ekran kartı olarak RX 480 alırsan güzel bir sistem olur. GTX 1070 koyarsak ona uygun bir monitörde lazım olacak bütçe yetmeyecek yani.

Güzel gözüküyo sistem 6600k alıp overclock yaparsam kaç Ghz çıkar bi fikriniz varmı.
bir de technopat youtube da 7000 tllik bi sistem toplamış 2014 te şu an fiyatı ne kadardır o sistemin??

6600k alırsanız soğutucu almanız gerkecek. Onun yerine i7 6700 alıp daha fazla performans alabilirsiniz.
7000TL lik sistem şuan 10000TL olmuş olabilirde olmayabilirde. Eski parçalar ucuzlayabiliyor. Kısaca hesaplamak lazım.

Eki Görüntüle 168316

Tavsiye ettiğin sistemde BF1 oynarsam 40 üzeri fps alabilirmiyim asıl onu merak ediyorum. istediğim sistem beni 5-7 yıl arası sorunsuz idare etsin istiyorum sonra zaten yeni bi soğutucu yeni bi ekran kartı düşünebilirim.

Tavsiye ettiğin sistemde BF1 oynarsam 40 üzeri fps alabilirmiyim asıl onu merak ediyorum. istediğim sistem beni 5-7 yıl arası sorunsuz idare etsin istiyorum sonra zaten yeni bi soğutucu yeni bi ekran kartı düşünebilirim.

Seni 5 sene idare eder desem yalan olabilir. Yarın bir oyun gelir ekran kartı kaldırmayabilir bile pixel pixel oynayabilirsiniz. O yüzden garantisi yok ama gayet kaliteli ve bf1'De FPS 40 değil 100 lere kadar çıkabilecek[Tabiki grafik ayarlarına göre değişir.]

Topladığım sistemdede monitörünüz kaliteli yani kendi kulvarında kaliteli. Kısaca sizi üzmeyecek diyebilirim.[Bunu dedim diye bütün ayarları sonlayıp 100 fps alamıyorum diye de gelmeyin GTA5 vs oyunlarda]

Seni 5 sene idare eder desem yalan olabilir. Yarın bir oyun gelir ekran kartı kaldırmayabilir bile pixel pixel oynayabilirsiniz. O yüzden garantisi yok ama gayet kaliteli ve bf1'De FPS 40 değil 100 lere kadar çıkabilecek[Tabiki grafik ayarlarına göre değişir.]

Topladığım sistemdede monitörünüz kaliteli yani kendi kulvarında kaliteli. Kısaca sizi üzmeyecek diyebilirim.[Bunu dedim diye bütün ayarları sonlayıp 100 fps alamıyorum diye de gelmeyin GTA5 vs oyunlarda]
son olarak tavsiye ettiğin sisteme 4800 civarı demişsin ama 3800 civarı bi sistem ben 4500 a kadar çıkabiliyorum daha iyi bi sistem toplanamazmı
Ekran kartı yokmuş pardon (düzenlendi)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı