Maximum 500 TL Bluetooth kulaklık önerisi

oguzhantukuc

Kilopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
İyi bayramlar. Kendime bir bluetooth kulaklık bakıyorum. AirPods tarzı alternatif bir şey. Bütçem maximum 500 TL ama daha ucuz öneriler de alabilirim. Kısacası 200-500 TL arası önerebileceğiniz en iyi ve kullanışlı kulaklık nedir sizce?

Not: Kulaklık kablolu olmamalı. AirPods gibi olmalı.

Almayı düşündüğüm modeller: Xiaomi Redmi Airdots TWS, Huawei Freebuds Lite TWS, Anker Soundcore Liberty Air

Şimdiden teşekkürler.

İyi bayramlar. Kendime bir bluetooth kulaklık bakıyorum. AirPods tarzı alternatif bir şey. Bütçem maximum 500 TL ama daha ucuz öneriler de alabilirim. Kısacası 200-500 TL arası önerebileceğiniz en iyi ve kullanışlı kulaklık nedir sizce?

Not: Kulaklık kablolu olmamalı. AirPods gibi olmalı.

Almayı düşündüğüm modeller: Xiaomi Redmi Airdots TWS, Huawei Freebuds Lite TWS, Anker Soundcore Liberty Air

Şimdiden teşekkürler.
Performans istiyorsan kesinlikle Çin'den Xiaomi Mi Airdots Pro almalısın, fiyatı 300 lira civarı birşey.
Ya da daha uygun fiyata Çin'den 100 liraya
Xiaomi Redmi Airdots alabilirsin.
2 side gayet güzel ve iyi kulaklıklar

Performans istiyorsan kesinlikle Çin'den Xiaomi Mi Airdots Pro almalısın, fiyatı 300 lira civarı birşey.
Ya da daha uygun fiyata Çin'den 100 liraya
Xiaomi Redmi Airdots alabilirsin.
2 side gayet güzel ve iyi kulaklıklar
300 lira civarına onu alırsam vergilerle toplam kaç tl'ye gelir? Bir de varsa bilginiz Aliexpress üzerinden güvenilir bir satıcıdan link atabilir misiniz?

Aliexpress'de vergilerle beraber rahat 120tl ye alınıyor
Şu an Xiaomi Redmi Airdots bakıyorum Aliexpress'ten ve 110 lira civarı bir fiyatı var. 110-130 TL civarı bir sipariş geçsem sizce vergi ne kadar öderim. Şu anki satın alma fiyat sınırını bilmiyorum pek uzak kaldım bayağı. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

300 lira civarına onu alırsam vergilerle toplam kaç tl'ye gelir? Bir de varsa bilginiz Aliexpress üzerinden güvenilir bir satıcıdan link atabilir misiniz?
Vergilerle 350 lira gibi olur

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı