Maximum 600 TL Tablet Önerisi

hazarcakmak

Hectopat
Daha fazla  
Üniversiteyi şehir dışında okuyacağım oyun oynamayacağım facebook'a twittere vb.sitelere girerim oyun oynasamda kolay ve basit oyunlar angry birds vb.
Müzik dinleyeceğim ve en önemliside ders için kullanacağım araştırmalar vb. ordan yapacağım.
Aklımda Casper via T8W vardı fakat wifi kopma vb. sorunu olduğundan vazgeçtim.
ASUS ME181 var kafamda ekstra olarak klavye almak istiyorum yazarsanız sevinirim.
Bütçeye göre şimdiden teşekkürler.

1000 liraya çıkarıp ipad düşün derim. Pil, ekran yazılım olarak 3 yıldan fazla gider.

Bence geniş ekran telefon seç. Elinde bulunan telefon nedir, büyük ekranlı mı ? Çünkü modemde alman gerekecek. İnternet alsan zaten aylık 40 lira, 250 lira modem, 50 lira imza diye 300 lira direk alırlar, her ayda 40 lira verirsin. Note 4 düşünebilirsin. Bütçe 600 ise zenfone 6. Buda büyük ekran avantajı için. Elinde olan telefonu çıkarıp note 4 al bence.

Elimdeki telefon samsung galaxy s5 mini ve satmayıda değiştirmeyide düşünmüyorum.
Bütçemi arttıramam birde tabletin microsoft işletim sistemi olmasını düşünüyorum söylersen sevibirim

Cevaplarınız için teşekkür ederim fakat cevaplarınızı gözden tekrar geçirin bütçeyi arttıramam kesin diyorum 600 tl yede sıfır notebook göremedim

600 liraya tablet alırsan 1.5 sene sonra çöpe atarsın. 1000 liraya tablet alırsan 3.5 4 seneden fazla kullanırsın ve hiç sorun çıkartmaz. Ayrıca tablet alırsan internet bağlatman gerekecek. Windows tabletler zaten iyi özelliklere sahip değil ve 1000 liraya alınacak windows tablet çöptür. 2000 liraya laptop tablet dönüşenler hariç windows tablet alınmaz. 600 liraya tablet alırsan internet bağlatmak için 300 lira cebinden çıkacak ve aylık 40 lira sadece internete vereceksin. 600 + 300 900 lira yapar. Zaten 1000 liraya geliyor. Ama note 4 alırsan aylık herşey dahil 30 liraya kapatırsın, defter olarak kullanabilirsin.
Tablet ile telefonun internetine bağlanırsan 3 günde biter.

Bütçemi maximum 1000 yaptım artık ne inerim ne çıkarım
Casper N360 Hem notebook hem tablet var kafamda onla hp stream 11 arasında kaldım yardımcı olun
Birde İPAD MİNİ 3 var kafamda uzun süre kullanacağım üniversite 4 sene.
İnternet bağlantısını sıkıntı yapmayın yurtta wifi var

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı