Maximum 175 Tl ye tablet önerisi

Fenerli Rıdvan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yeğenim için tablet alacağım. Maximum 175 tl bütçe var. Ürün çok güzel olursa 200 tl ye kadar da çıkabilirim. Bu haftasonu alacağım. Vatan bilgisayar veya başka bir siteden de önerebilirsiniz. İndirimdeki ürünlerr tercihimdir. Şimdiden önerileriniz için teşekürler.

2-3 ay sonra büyük ihtimalle tabletim bozuldu diye konu açarsın aldığın zaman. O fiyata olan tabletler aşırı kalitesiz. Hiç alma daha iyi :( Bide çocuk sonuçta yere atar. Sonra bozuldu diye başına iş çıkar.

Benim de bütçem bu ne yapabilirim. Vatan bilgisayarda hafta sonu indirimi falan oluyor. Ordan fiyatı düşen güzel bir tablet bulursam alacağım. Haftasonuna kadar vaktim var.

O fiyata arkadaşın dediği gibi gerçekten adi tabletler var. Yeğeninize alıyorsanız muhtemelen oyun oynayacaktır. Ki bu fiyattaki tabletlere 3-4 oyun yükledin mi tamamdır. Bir daha iflah olmuyor. Ben de Piranha tablet kullandım. Ayrıca bu tip tabletler bozuldu mu yedek parçası da bulunmuyor. Benimkinin camı çatlamıştı hem 60 TL fiyat çıkardı hem de parçasını bulamadı. Zaten o fiyatı verdikten sonra hiç düzeltme daha iyi...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı