Maximum Genç kart bankamatik kartı gözükmüyor

Arkadaşlar kredi kartında bakiyem sürekli olarak 0 gözüküyor, bunun sebebini bilen var mı acaba? Parayı oraya aktarma imkanım var mı?

SMS geldi, ben dersteydim şimdi gördüm. 😁 tek sıkıntı bakiyem sürekli 0 TL kredi kartında. 2.000 TL üstü bir şey alamıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_1966.jpeg
    IMG_1966.jpeg
    161,5 KB · Görüntüleme: 18
Kartın geldikten sonra şifreyi belirlersin uygulamadan o zaman kartın aktif olur sonra kartı hesaba bağlarsın şu an kart yok aktif değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartın geldikten sonra şifreyi belirlersin uygulamadan o zaman kartın aktif olur sonra kartı hesaba bağlarsın şu an kart yok aktif değil.

Kartım 1,5 aydır bende. Ona rağmen bakiyem hep 0. banka hesabımda para var ancak kredi kartımda bakiye 0. bunu çözebilirsem süper olacak. 😁 düzenleme: Gelmesini beklediğim kart, banka kartı. Kredi kartımda bakiye sürekli olarak 0. ATM üzerinden para mı yatırmak lazım acaba? Online olarak para aktarabilir miyim?

Hocam en iyisi subeye gidin ya da olmadi telefonla arayin sorunu bildirin boyle bir şeyi ilk defa goruyorum.

Çözdüm onu. Ödeme yap —> kredi kartı —> kredi kartı borç ödeme —> İş Bankası kısmını seçip ekstra borç ödeme gibi bir şey yaptım ve oldu. Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim ❤️🫶

Geri
Yukarı