Maximus V Gene, 3770K, HD7970 Matrix Sistem

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Arkadaşlar, Nisana ya da Hazirana doğru bu sistemi sipariş ediceğim, sistemi kendim topladım hiç kimseden yardım almadan. Bi sorun var mı ?

ÜrünFiyatAdetKDV Dahil Tutar*Avantajlı Tutar
GSKILL
8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
57,00 USD242,14 TL*222,77 TL

Ekran Kartı: VATAN COMPUTER - ASUS - HD7970 Matrix Platinium DirectCU II GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart Crossfire yapabilme ihtimalim var, 2 tane alabilirim.

Güç Kaynağı: VATAN COMPUTER - OCZ - FATAL1TY SER

Kasa: TeknoBiyotik: AeroCool XPREDATOR WHITE Big Tower Kasa - Kasa - PC Bileşenleri

Kasayı ayrı yerden alıyorum. Ekran kartı ve PSU İnternet stoklarında olmadığından listeye ayrı ekledim. Burdaki Vatan'dan getirteceğim onları.

Tabi o zamana kadar yeniden sistemi toplarım 3-4-5 aya çok değişir teknoloji. Ram ler 2 tane 16 GB yapacağım.

Sizden birde SSD, işlemci soğutucusu istiyorum.

O Asus anakarta o ekran kartı. Şaheser yaratmışsın :D Sistem muhteşem gerçekten. Şu an pek vaktim yok onun için işlemci soğutucusunu ve SSD'yi sonra ekleyeceğim. Sen bütçeni belirtmemişsin. Onu belirtirsen iyi olur.

HD 8000 serisi çıkacakmış, ertelemem gerekebilir :) 8900 Ailesi çıkınca onunla toplarım bir de. Anakartlar gidecek İntel işlemci satmayı bırakacaktı sanırım. Öneriniz ne ? Sistemi topluyayım mı ? Yoksa bekleyip işlemci konusunda ne olacağını mı bekleyelim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bekle bekle nereye kadar. Her şeyi kaçırıyorsun. Beklemek istiyorsan bekle. Şimdiki sistemin de kesinlikle idare eder.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı