MaxiPuan ile nereden Steam cüzdan kodu alınabilir?

atre1d3s

Hectopat
Daha fazla  
Oyunfor'dan denedim fakat PAYTR ile ödeme yaparken birkaç farklı banka kartıyla da hata aldım. MaxiPuan ile kod alabilmemin mümkün olduğu başka bir yer var mı?

Migroslarda geçiyor diye biliyorum Maxi Puan.

Şok ve Carrefour'da Steam cüzdan kodu satılmıyordu. Genel olarak marketlerde satıştan kalktığını söylediler. Steam cüzdan kodu hariç her şey vardı...

Oyunfor'dan denedim fakat PAYTR ile ödeme yaparken birkaç farklı banka kartıyla da hata aldım. MaxiPuan ile kod alabilmemin mümkün olduğu başka bir yer var mı?
Maxipuanlar online kullanılamıyor. Sadece Maximum Mobil üzerinde Pazarama'da kullanılıyor onda da steam kodu yok. Migros veya Bim'de vardı saınırım Steam kodu. Elden al.

Su anda Maximum Mobil uzerinden satiliyor Pazaramada. Fakat bazen oluyor bazen olmuyor. 100TLlik kod 114TL. %14 eder. 200TLlik kod 220TL o da %10 eder.

Benim tavsiyem Param diye bir uygulama var o size bi sanal kart veriyor o karta %4 ile Maxipuan yukleyip Steamden alisveris yapabiliyorsunuz. Ben onu kullaniyorum %10-14 vermektense %4 vermek daha karli.

Ben de her ay 500TLden fazla Maxipuan birikiyor hepsini bu sekilde Steamde kullaniyorum son 5-6 aydir yapiyorum bunu.

Simdilik en uygun yontem bu gibi. Sifir komisyonsuz bi yontem bilen varsa bilgilendirsin. %4de cok fazla cunku. 😄

Geri
Yukarı