Maxtor CTG8E termal macun alınır mı?

Rica ederim. Yardımcı olabildiysem mesajımı çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim. İyi sosyaller.
çözüm olarak rapor verdim ama reddetmişler.Sebebini bilmiyorum.Maalesef bu sitenin moderatörleri biraz değişik,bazen durduk yere konu başlığımı değiştiriyorlar veya yazdığım bazı şeyleri siliyorlar,millet benim asıl soracağım şeye değil moderatörün yazdığı şeye cevap veriyor.

çözüm olarak rapor verdim ama reddetmişler.Sebebini bilmiyorum.Maalesef bu sitenin moderatörleri biraz değişik,bazen durduk yere konu başlığımı değiştiriyorlar veya yazdığım bazı şeyleri siliyorlar,millet benim asıl soracağım şeye değil moderatörün yazdığı şeye cevap veriyor.
Hiç şaşırmadım. Moderatörlerle uğraşmayı severim ama 😅

Bende R5500 için Wraith Prism ile beraber kullanacağım. Şu fiyat iyi geldi açıkçası. 4gram fazla bile aslında. 1Gr Zalman stc-8 bile 2-3 kere kullandım . Alalım mı ne dersiniz arkadaşlar.

Bende R5500 için Wraith Prism ile beraber kullanacağım. Şu fiyat iyi geldi açıkçası. 4gram fazla bile aslında. 1gr Zalman stc-8 bile 2-3 kere kullandım. Alalım mı ne dersiniz arkadaşlar.

Ben satın aldıktan sonra anlık takip ettim fiyatını, özellikle bana teslim edildiği anda fiyatları düşürdüler, daha önce düşürseler siparişi iptal ederim diye teslimi beklediler, ben de inadına iade ettim, şu anda 4 gr olanı sipariş ettim yarin elimde olacak muhtemelen, pazar günü süreceğim.

Geri
Yukarı