Mayıs ayı oyunları için şimdiden PS Plus alınır mı?

Şimdiden derken, almak için indirim dönemini mi bekliyordunuz? Eğer sevdiğiniz bir oyun ise 1 aylık PS Plus Essential alın, kaçırmayın oyunu. İndirim dönemi gelince de yıllık extra çekersiniz.

Hocam şu an PS5'im yok yaz tatilinde almayı planlıyorum.
FC24 sevdiğim bir oyun arkadaşlarla PS cafede çok oynadım. Kariyer modu ve arkadaşlarla maç atmak için almak istiyordum ama 3000TL oldu PS Store'da o yüzden 1 aylık Essential almak mantıklı mı diye sormak istemiştim. Cevabınız için teşekkür ederim

Hocam şu an PS5'im yok yaz tatilinde almayı planlıyorum.
FC24 sevdiğim bir oyun arkadaşlarla PS cafede çok oynadım. Kariyer modu ve arkadaşlarla maç atmak için almak istiyordum ama 3000TL oldu PS Store'da o yüzden 1 aylık Essential almak mantıklı mı diye sormak istemiştim. Cevabınız için teşekkür ederim
Rica ederim. Essential alın şimdilik bittikten sonra yenilemeyin zaten yaz tatilinde indirime girer yıllık Extra çekersiniz.

Rica ederim. Essential alın şimdilik bittikten sonra yenilemeyin zaten yaz tatilinde indirime girer yıllık Extra çekersiniz.
Hocam ps5 Slim almayı düşünüyorum dikkat etmem gereken noktalara kısaca değinme fırsatınız var mı birde zamanınız varsa Extra oyunlarının çoğunu oynamadım katalogdan oyun önerme şansınız var mı? Şimdiden teşekkürler.

Hocam ps5 Slim almayı düşünüyorum dikkat etmem gereken noktalara kısaca değinme fırsatınız var mı birde zamanınız varsa Extra oyunlarının çoğunu oynamadım katalogdan oyun önerme şansınız var mı? Şimdiden teşekkürler.
İkinci el mi, sıfır mı almayı planlıyorsunuz? Bu soruyu ona göre cevaplayacağım.

Extra kataloğundan şunları öneririm:
AC Black Flag
Beyond Two Souls*
Bloodborne*
Demon's Souls
Detroit Become Human*
God Of War 3 Remastered*
God Of War*
İnfamous Second Son
İnfamous First Light
Sackboy Büyük Macera
Little Big Planet 3
Killzone Shadow Fall
Marvel Spiderman Miles Morales
Mortal Kombat 11
Until Dawn
Ractchet ve Clank Ayrı Dünyalar
Shadow Of The Colossus
Shadow Of The Tomb Raider
The Last Of Us Remastered*
Uncharted The Nathan Drake Collection*
Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu*

Bunlar benim PS Plus içerisinden indirdiğim ve sevdiğim oyunlardır. * İşareti koyduğum oyunlar mutlaka oynamanız gereken oyunlardır. * İşaretli oyunlardan The Last Of Us Remastered hariç saydıklarımı ayıla bayıla oynadım onu da genel kitle sevdiği için önerdim.

Bunların dışında:
AC serisi diğer oyunları(son üçleme sıkabilir ve 3. oyunu hariç tuttum)
Batman Arkham Knight
Cities Skylines
Crysis Remastered
Death Stranding
Far Cry 3
FF7 Remake
Ghost Of Thusima
GTA 5
Horizon Forbidden West
Lego oyunları (iki kişi oynayınca eğlenceli olabiliyor)
NFS Unbound
Resident Evil 2
Rise Of The Tomb Raider
The Crew 2

Bunlar da şuan bende yüklü olmayan fakat önerdiğim diğer oyunlardır.

Son düzenleme:
İkinci el mi, sıfır mı almayı planlıyorsunuz? Bu soruyu ona göre cevaplayacağım.

Extra kataloğundan şunları öneririm:
AC Black Flag
Beyond Two Souls
Bloodborne*
Demon's Souls
Detroit Become Human*
God Of War 3 Remastered*
God Of War*
İnfamous Second Son
İnfamous First Light
Sackboy Büyük Macera
Little Big Planet 3
Killzone Shadow Fall
Marvel Spiderman Miles Morales
Mortal Kombat 11
Until Dawn
Ractchet ve Clank Ayrı Dünyalar
Shadow Of The Colossus
Shadow Of The Tomb Raider
The Last Of Us Remastered*
Uncharted The Nathan Drake Collection*
Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu*

Bunlar benim PS Plus içerisinden indirdiğim ve sevdiğim oyunlardır. "*" İşareti koyduğum oyunlar mutlaka oynamanız gereken oyunlardır. The Last Of Us Remastered hariç saydıklarımı ayıla bayıla oynadım onu da genel kitle sevdiği için önerdim.

Bunların dışında:
AC serisi diğer oyunları(son üçleme sıkabilir ve 3. oyunu hariç tuttum)
Batman Arkham Knight
Cities Skylines
Crysis Remastered
Death Stranding
Far Cry 3
FF7 Remake
Ghost Of Thusima
GTA 5
Horizon Forbidden West
Lego oyunları (iki kişi oynayınca eğlenceli olabiliyor)
NFS Unbound
Resident Evil 2
Rise Of The Tomb Raider
The Crew 2

Bunlar da şuan ben de yüklü olmayan fakat önerdiğim diğer oyunlardır.
Çok teşekkürler sıfır almayı planlıyorum konsol dükkanlarından. İnternette yorumlara baktığımda bazılarının 2.el ürünü sıfır diye sattığı yorumları var hocam.

Çok teşekkürler sıfır almayı planlıyorum konsol dükkanlarından. İnternette yorumlara baktığımda bazılarının 2.el ürünü sıfır diye sattığı yorumları var hocam.
Esnaftan alırsanız bir nebze daha ucuza gelir ve dediğiniz gibi internette bazen iade edilen ürünleri aynı şekilde yollayabiliyorlar. Ben N11 üzerinden almıştım hiçbir şekilde açılma durumu yoktu tabi ki herkeste durum bu şekilde değil. Sağlam bir esnaftan almak iyi bir seçim olacaktır. İnternetten alacaksanız da satıcı önemli bir husus taşıyor.

Esnaftan alırsanız bir nebze daha ucuza gelir ve dediğiniz gibi internette bazen iade edilen ürünleri aynı şekilde yollayabiliyorlar. Ben N11 üzerinden almıştım hiçbir şekilde açılma durumu yoktu tabi ki herkeste durum bu şekilde değil. Sağlam bir esnaftan almak iyi bir seçim olacaktır. İnternetten alacaksanız da satıcı önemli bir husus taşıyor.
Esnaftan almayı düşünüyorum yerinde test ederek. Çift kollu dijital model. Daha önce hiç PS'im olmadı o yüzden test sırasında nelere dikkat etmem gerek? (çok soru sordum zaman ayırdığınız için çok sağ olun hocam.)

Esnaftan almayı düşünüyorum yerinde test ederek. Çift kollu dijital model. Daha önce hiç PS'im olmadı o yüzden test sırasında nelere dikkat etmem gerek? (çok soru sordum zaman ayırdığınız için çok sağ olun hocam.)
Konsolun kendisinde pek sorun çıkmaz yine de fan sesi, sıcaklık durumunu kontrol edebilirsiniz. Kontrolcüler bazen kusurlu çıkabiliyor onun için de titreşiminde bir gariplik olup olmadığını, ölü bölge olup olmadığını, analog drift olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı