Mayıs'ta Alınacak Sistem Topladım

• Konuyu başlatan Agab
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 537
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Agab

Ziyaretçi
Arkadaşlar bir önceki konumu hemen kapattınız ayıptır bir dinleseydiniz. Buyrun açıklamam;
"Hayır aslında Mayıs'ta alınacak bir sistem fakat ne olur ne olmaz çünkü garanti değil Mayıs'ta almak. Haziran'a kayabilir. Garanti olsun diye yaz dedim. Bir arkadaş vardı böyle baya toplamış sistemi falan baya pahallı bir sistem sonra almamış yüklenmişsiniz çocuğa baya. Ben de işte Mayıs'da belli olmaz diye yazın dedim. Siz lütfen neresi dengesiz söyler misiniz? Çok anlamıyorum bu işlerden de :)"

Şimdi tekrar açalım konuyu.

Bu sistem.
DayZ, CS:GO, BF3 gibi FPS oyunları oynarım. Ekran kartı çok diyorsanız işlemcideki ekran kartı işimi görür mü? Şimdiden teşekkürler.

Dipnot: Grafik hayranı değilimdir arkadaşlar. Çok güçlü bir sistem olmasın istiyorum. Şimdilik en fazla 800TL'lik sistem olsun, sonra ram falan eklerim ben.

Dolar yükselir, düşer. Tsunami olur fabrikalar zarar görür ve fiyatlar yükselir. Yan yatar çamura batar vs. vs. Sistemi almadan 1 hafta önce konu açarsanız sizin için daha iyi olacaktır. Sosyal kuralları açık ve nettir : Technopat Sosyal Kuralları | Technopat Sosyal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı