Mazda 3 alınır mı?

Mazda 3'e 6 yılda 2 sefer masraf yaptık onun dışında bir masrafı olmadı gayet güzel bir araba ama alçak olması ve @PunPun hocamın dediği gibi parçasının pahalı olması ve usta bakımından biraz sıkıntılı bir araç.

Outlander önermem hocam. Yol tutuşu falan iyidir ancak araç içi huzur bakımından iyi olduğu söylenemez. Ayrıca motoru da iyi sayılmaz.

Outlander bir yakınımda vardı yeni almıştı, biraz bindim ve gayet konforluydu, koltukları da deriydi o yüzden aklımı kurcaladı biraz.

Outlander bir yakınımda vardı yeni almıştı, biraz bindim ve gayet konforluydu, koltukları da deriydi o yüzden aklımı kurcaladı biraz.

Aynı konforu ben alamadım. Dış sesi diğer arabalara göre daha çok alıyor içine. Bir saatten sonra kafamı ağrıtıyordu. Süspansiyonları bazı kasisler de falan rahatsız hissettiriyordu.

Aynı konforu ben alamadım. Dış sesi diğer arabalara göre daha çok alıyor içine. Bir saatten sonra kafamı ağrıtıyordu. Süspansiyonları bazı kasisler de falan rahatsız hissettiriyordu.

Ses yalıtımı konusu benim için pek sorun değil, aksine sesine bayıldım. Süspansiyonları da iyi durumdaydı, yakınım arabayı alırken tamirciden almış zaten, adam sıkıldıkça arabaya bakım yapmış ve sürekli dağda kullanılmış bir araba. Arhavi'den alınmıştı hatta. Ki Arhavi dediğimiz yer dağlık bir alan çoğunlukla.

Ses yalıtımı konusu benim için pek sorun değil, aksine sesine bayıldım. Süspansiyonları da iyi durumdaydı, yakınım arabayı alırken tamirciden almış zaten, adam sıkıldıkça arabaya bakım yapmış.

İkimiz de birbirimize zıt şeyler konuşuyoruz:).Sizin bileceğiniz şey hocam ama ben tercihimi Civic'ten yana kullanırım. Parça durumunu bu arabanın bilmem ama Civic'te hiç derdiniz olmaz. Ancak Outlander tasarımını severim sade ve hoş.

Yeni konular

Geri
Yukarı