Mazda 3 vs Ford Kuga

rodya1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İkisini de gidip gördüm. Ford Kuga büyük ve geniş olmasıyla göz çezbedici ancak Mazda 3 ise teknolojik aksamları ve ses sistemiyle aynı şekilde kararsız bırakıyor. geniş bir aileyiz ve yazları uzun yolculuk yapıyoruz. Ford Kuga 1.5 dizel motoru Titanium paket Mazda 3 ise dizel Full paket ikisi de aynı fiyat kararsız kaldık. ne önerirsiniz?

Biraz öznel bir tercih. Kuga titanium paket olarak dolu bir araba boş değil. Mazda 3 daha donanımlıdır tabii ama birisi SUV birisi sedan. Aynı motor-paket kullandım, çok sessiz ve konforluydu. Tam bir uzun yol aracı ve yolcu için çok konforlu. Sürüş keyfi olarak çok hoşuma giden bir araç olmadı. 1.6 focusun verdiği keyifi vermemişti bana. Sürüş-donanım için bence mazda 3, daha geniş bir aile kullanımı konfor için kuga.

İkisini de gidip gördüm. Ford Kuga büyük ve geniş olmasıyla göz çezbedici ancak Mazda 3 ise teknolojik aksamları ve ses sistemiyle aynı şekilde kararsız bırakıyor. Geniş bir aileyiz ve yazları uzun yolculuk yapıyoruz. Ford Kuga 1.5 dizel motoru Titanium paket Mazda 3 ise dizel Full paket ikisi de aynı fiyat kararsız kaldık. Ne önerirsiniz?

Mazda 3 öneririm ama Türkiye'den çekildiler, arıza yaparsa çok zorlanırsınız. O yüzden kuga bence.

Geri
Yukarı