Mazda 626 alınır mı?

neojun

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam, bütçe 160 bin. Nasip olursa ilk arabam olacak. Mazda 626 aşırı hoşuma gidiyor 91 model 2.0 motorları. Bir deneyiminiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese selam, bütçe 160 bin. Nasip olursa ilk arabam olacak. Mazda 626 aşırı hoşuma gidiyor 91 model 2.0 motorları. Bir deneyiminiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Araç cidden temiz değilse alınmamalı, parça sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Araç cidden temiz değilse alınmamalı, parça sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Parça konusunda ustama danıştım döneminde çok sattığı için şu an mevcut dolu parçası varmış ondan dolayı düşünmeden al dedi ama motoru ve şanzımanı yapılmış olsun dedi şansıma ben de öyle bir araba buldum tertemiz.

Tofaş ile karşılaştırmak bile saçma. Bütçesinde çok iyi bir arabadır.

Katılıyorum ilk araba olacağı için görünüş ve konfor istiyorum biniciyim sonuçta bakalım hayırlısı.

Araç büyük kazada parçaları çok zor bulunur hurda gibi kalır ölü fiyattan satarsın haberin olsun. Dış parçalar bulunur ama araç içi parçalar bulmak çok zor.

Parça konusunda ustama danıştım döneminde çok sattığı için şu an mevcut dolu parçası varmış ondan dolayı düşünmeden al dedi ama motoru ve şanzımanı yapılmış olsun dedi şansıma bende öyle bir araba buldum tertemiz.

O dönemin Japon arabalarında süspansiyon kulelerinde paslanma çok oluyor ve genelde boyayla pası gizliyorlar, mutlaka kontrol edin, mümkünse expertize gösterin. Bir sorun çıkmaz ise hayırlı olsun.

Geri
Yukarı