Mazda 626 alınır mı?

Çok net bir şekilde özetleyeceğim. Kaliteli ve kolay kolay arıza çıkarmayacak ama eksi olarak ise Allah göstermesin bir kaza yaşadığında Japonya'da takasuto kanutiketo gibi 😁 tanıdığın yok ise kesinlikle kaporta aksamını bulamazsın. He bir de bu arabalar çok yakıyor.

Kaporta için ustama bir danışacağım iç döşemesi motor sorunları vs hepsi için bulunuyor dedi ama kaportayı hiç sormadım onu da bir soracağım yakıt işini de hallederiz be bir şekil 😂

Tipo veya tempra olabilir bunlar yerine aslında.

Kaporta için ustama bir danışacağım iç döşemesi motor sorunları vs hepsi için bulunuyor dedi ama kaportayı hiç sormadım onu da bir soracağım yakıt işini de hallederiz be bir şekil 😂

olabilir hocam temprada sağlam araçtır tipo küçük ama :D

Ankara-İstanbul gibi illerde oturuyorsanız parça sıkıntısı çekmeniz imkansız, en kötü sipariş ediliyor. Mazda'dan şaşmam şahsen.

Sanayiden parçacıdan araca hangi yağ uygun hangi parça uygun vs. motor mekanik bilginiz yoksa asla almanızı tavsiye etmem. Desenizki bütçem 200 alacağım kesinlikle alın derim ama 160.000₺ ye D segmenti araba alınmaz. Clio 1 falan bakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı