MB 2 sıfırdan başlamak mantıklı mı?

Liberalin Evlat

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben eskiden MB 2 oynardım. Fakat korsan sürüm kullandığım için şimdi elimde save yok o save bayağı ileri girmiştim kendi krallığımı kurup lordları klanıma çağırıyordum bayağı bir toprağımda vardı. Fakat ben şimdi orijinalini satın aldım fakat dedğim gibi save ulaşamıyorum silmişim save. Sizce sıfırdan başlayıp her şeyi yapmak mantıklı mı?

Ben dört kere korsan savem bozulduğu için sil yükle yapmıştım, bugün dayanamadım Xbox Game Pass aldım, hiçbir güç beni Talewords'den ayıramaz. 15 yaşındayım 5 yaşımdan beri oynarım, izlerim. Asla vaz geçilecek bir oyun değil.

Değil. DLC mi, mega update mi, fil mi, ornitorenk mi ne halt getireceklerse getirsinler sonra ağız tadıyla oynanır bence. Diğer türlü gazı kaçıyor.

Her türlü değer, pintipanda izleyin, canınız çeker her türlü, ayrıca korsan oynamıyorsunuz bu yüzden modlar kolay kolay sorun çıkarmaz, diplomasi modu falan indirin bence.

Diplomasi modu ne oluyor hocam ben modsuz oynamıştım şimdi Game Pass'ten indiriyorum bir de hangi modları kurayım.

Geri
Yukarı