MB Bannerlord ateşkes zamanı kaç gün olmalı?

381258

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Bannerlord'a diplomasi modunu kurdum. Fakat savaş süresi 20 gün, ateşkes süresi ise 100 gün. Sizce en iadal savaş süresi ve ateşkes süresi nedir? Bana bunlar hem az hem fazla geldi.

Hocam mevsimler ile ilgili mod kurmadıysan ya da hızlı yaşlanma tarzı modlar kurmadıysan 1 mevsim 21 gün sürüyor. Ona göre ayarla.
Ben 50 gün yapıyordum herhalde ateşkesi, savaşı da yarısı.

Hocam mevsimler ile ilgili mod kurmadıysan ya da hızlı yaşlanma tarzı modlar kurmadıysan 1 mevsim 21 gün sürüyor. Ona göre ayarla.
Ben 50 gün yapıyordum herhalde ateşkesi, savaşı da yarısı.

20 gün savaş 25 gün ateşkes sizce mantıklı mı hocam? Oyun Warband'a nazaran daha yavaş aktığını düşünürsek 25 gün ideal gibi geldi bana. Sizce?

Tabi hocam ama etrafta çok düşman olduğu için rahat olur mu bilemem. Örneğin Imparatorluk olsan 4 tarafın düşman. Yine sürekli savaşta olursun. Diyelim ki Aseraysın, İmparatorluk ile ateşkes yaptın. Sonra Kergitler saldırsa onları 20 gün içinde sindirip anlaşman gerek biraz nefes almak için. Bence oynadığın ülkenin sınırlarına göre belirle.

Tabi hocam ama etrafta çok düşman olduğu için rahat olur mu bilemem. Örneğin Imparatorluk olsan 4 tarafın düşman. Yine sürekli savaşta olursun. Diyelim ki Aseraysın, İmparatorluk ile ateşkes yaptın. Sonra Kergitler saldırsa onları 20 gün içinde sindirip anlaşman gerek biraz nefes almak için. Bence oynadığın ülkenin sınırlarına göre belirle.

O zaman savaş 20 ateşkes 40 yapıyorum. Teşekkürler yardımınız için.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı