MB Warband için native tarzı mod önerisi

sinezorro

Hectopat
Seneler sonra MB Warband oynamak istedi canım ancak ben native seviyorum ve bazı yönleri gelişmiş bir şekilde bir mod arıyorum.
Örnek olarak şehrimizi, köyümüzü zenginleştireceğimiz, diplomasinin de olduğu bir mod arıyorum. Native oynarken şehri zengin yapsanız bile bir anda hiçbir şey yokken fakir diyor şehre. Umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir.

Bunun için hangi modu önerirsiniz? Diplomasi modu vardı bir aralar çok duyuyordum, hiç oynamadım, bir de diplomasi litdum diye bir şey çıkmış.

Seneler sonra MB Warband oynamak istedi canım ancak ben native seviyorum ve bazı yönleri gelişmiş bir şekilde bir mod arıyorum.
Örnek olarak şehrimizi, köyümüzü zenginleştireceğimiz, diplomasinin de olduğu bir mod arıyorum. Native oynarken şehri zengin yapsanız bile bir anda hiçbir şey yokken fakir diyor şehre. Umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir.

Bunun için hangi modu önerirsiniz? Diplomasi modu vardı bir aralar çok duyuyordum, hiç oynamadım, bir de diplomasi litdum diye bir şey çıkmış.
Sizin de dediğiniz gibi Diplomacy 4.litdum modu, harika bir moddur. Oynamanızı şiddetle tavsiye ederim.

diplomacy.litdum modunu oynamıştım. birkaç ufak değişimlerle oyunu iyileştiriyor ama esasen bildiğin native. Düz native yerine oynanır tabi ki. Yalnız diplomasi seçenekleri var ama yapay zeka o kadar berbat ki ilişkilerin iyi olduğu krallığa bile herhangi bir anlaşma savunma, ticaret vs. imzalatmak imkansız. Halbuki onlar kendi aralarında çatır çatır imzalıyorlar. Diplomasi var ama kullanılmıyor yani, dışlanıyorsunuz. Birkaç mod oynamıştım. Epeydir oynamıyorum oyunu aklıma tarifinize uyan bir mod gelmiyor

Diplomacy modunu tavsiye ederim. 406 saatlik Warband maceramda bir dakika Diplomacy dışında mod oynadığımı hatırlamıyorum. Sanırsam orijinal Atölye'den inince bir kaç özellik güncel gelmiyor. Taleword forumundan tekrardan mod sahibinden indirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı