MB Warband köyleri kendine alma

Daha fazla  
Arkadaşlar şehir kuşatmasında yardımcı olmuştum. Sonra kral Ragnar'dan beni destekler misiniz dedim, seve seve dedi. Kral ile ilişkim çok yüksekti zaten. Tabii kral olduğu için şak diye şehri bana oturttu. Şimdi şehrin 3 köyü var ama hiç kimse yönetmiyor, nasıl kendi yönetimime alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şehir kuşatmasında yardımcı olmuştum. Sonra kral Ragnar'dan beni destekler misiniz dedim, seve seve dedi. Kral ile ilişkim çok yüksekti zaten. Tabii kral olduğu için şak diye şehri bana oturttu. Şimdi şehrin 3 köyü var ama hiç kimse yönetmiyor, nasıl kendi yönetimime alırım?

Birkaç gün geçince köyleri lordlara dağıtacak biraz zaman geçmesi lazım. Eğer şehri sana verdiyse bir süre toprak alamayacaksın.

Birkaç gün geçince köyleri lordlara dağıtacak biraz zaman geçmesi lazım. Eğer şehri sana verdiyse bir süre toprak alamayacaksın.

Evet hocam, banada önceden vermiş Tihr şehiri yakınlarında ama ben farketmemişim. Ben Dhirim'deyim çok uzak :D
Zaten neden köy isteyiyim ki? Artık haftada mis gibi 10k alıyorum. Teşekkürler Ragnar.

Ya hocam. Çok erken konuşmuşum. Ben kaleye asker toplarken birden kergitler kuşatmaya aldı. Dayanamdım gitdi, sonra esiraldılar kurtuldum, sinirlendim çıktım oyundan yeni seriye başlasammı.

Bu kez Diplomacy IV Litdum moduyla girsem diyorum. Kendi krallıgımı kurucam.

Ya da devam mı etsem köy ile?

Ya hocam. Çok erken konuşmuşum. Ben kaleye asker toplarken birden kergitler kuşatmaya aldı. Dayanamdım gitdi, sonra esiraldılar kurtuldum, sinirlendim çıktım oyundan yeni seriye başlasammı.

Bu kez Diplomacy IV Litdum moduyla girsem diyorum. Kendi krallıgımı kurucam.

Ya da devam mı etsem köy ile?

Ben her oynayasım geldiğinde Diplomacy moduyla oynuyorum. İnanılmaz geliştiriyor oyunu ve ana temelleriyle oynamıyor oyunun. Bence Diplomacy ile tekrar başla.

Geri
Yukarı