MB Warband kuşatma için asker önerisi

Hocam warband bırakılmaz.Oyunsuzluk dönemim de bende sarıyorum sürekli.Bugün modla tekrar başladım.

Hocam bende sevdiğim oyun bulamadım, Warband aklıma geldi bakayım dedim, durduramıyorum kendimi. Bi aralar benim arkadaşım oyunda 1998 gün falan yapmış ama kayit bozulup silinmiş.

Hocam bu arada sadece piyade ve okçu ordusu kuracaksınız mühendislik de kasmaniz lazım.Merdiven süresi uzarsa lordlarin saldırma olasılığı da artar.Meydan savaşında da piyade+okçu zor olur.

Hocam bu arada sadece piyade ve okçu ordusu kuracaksınız mühendislik de kasmaniz lazım.Merdiven süresi uzarsa lordlarin saldırma olasılığı da artar.Meydan savaşında da piyade+okçu zor olur.

Evet bende meydan savaşlarında kerğit kargıcısı eğitirdım, sonra benden güçlü olan biriyle savaştaysam askerleri dizer gönderir 10-15 adam öldürtdürdükden sonra geri çağırıp loop'a sokardım. Hiçkimse ölmezdi. Çünkü zaten ilk çarpışmada karğı vuruşu yaptıkları için 10-15 adam garanti öldürüdük.

Vee bu arada adamları topladım. Şimdi bunları, orman haydutları ile savaştırıcam.

mb_warband 2023-06-13 01-54-14-511.jpg

Hocam vaegir okçularını tam yapayım mı? yoksa vaegir okçularında brakayım mı?

Son düzenleme:
Evet bende meydan savaşlarında kerğit kargıcısı eğitirdım, sonra benden güçlü olan biriyle savaştaysam askerleri dizer gönderir 10-15 adam öldürtdürdükden sonra geri çağırıp loop'a sokardım. Hiçkimse ölmezdi. Çünkü zaten ilk çarpışmada karğı vuruşu yaptıkları için 10-15 adam garanti öldürüdük.

Vee bu arada adamları topladım. Şimdi bunları, orman haydutları ile savaştırıcam.

Eki Görüntüle 1818587

Hocam vaegir okçularını tam yapayım mı? yoksa vaegir okçularında brakayım mı?
Tam yapmaya çalışın.Piyade önde beklerken okçular kaleyi oklayacak şekilde saldırırsiniz diye düşünüyorum.Yani isabet oranı önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı