Çözüldü MB50IA1 Kamera sürücüsü nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shinyapo LXXIV

Decipat
Soketler takmıştım en son bilgisayara bakım yaptığımda. Format atıp 8.1'e geçtiğimden beri böyle. Kameraya yakında ihtiyaç duyacağım için araştırma yaptım. Microsoft'un forumunda arkadaşa kamera sürüsünü güncelleyin demişler. Ben aradım fakat bulamadım sürücüyü. Ne yapmam lazım hocalarım?

Casper Nirvana MB50IA1

Çözüm
Kamerayı gizli aygıtlarda da bulamadım hangi kısımda oluyor?
1650026490461.png

FN + F11 ile çözdüm 😄. Casper Nirvana MB50 Serisinin komplesinde FN + F11 fonksiyonu ile kamera açabilirsiniz. Yakında Nirvana MB50 Serisi gizli özellikler diye bir konu lazım foruma :D.
Soketler takmıştım en son bilgisayara bakım yaptığımda. Format atıp 8.1'e geçtiğimden beri böyle. Kameraya yakında ihtiyaç duyacağım için araştırma yaptım. Microsoft'un forumunda arkadaşa kamera sürüsünü güncelleyin demişler. Ben aradım fakat bulamadım sürücüyü. Ne yapmam lazım hocalarım?

Casper Nirvana MB50IA1

Ne soketi takdınız bilgisayarınıza? Kamera sürücüsü otomatik kurulur.

Kamerayı gizli aygıtlarda da bulamadım hangi kısımda oluyor?
1650026490461.png

FN + F11 ile çözdüm 😄. Casper Nirvana MB50 Serisinin komplesinde FN + F11 fonksiyonu ile kamera açabilirsiniz. Yakında Nirvana MB50 Serisi gizli özellikler diye bir konu lazım foruma :D.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı