MB511 Yan Mika Camı Nereden Bulunur?

Kapitan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar, geçtiğimiz hafta Vatan Bilgisayardan MB511 RGB kasasını sipariş ettim. Bugün kasa elime geçti, kutusunu açtığımda 1 vida deliğinin çevresindeki mika camın çatlaklar içerisinde olduğunu farkettim. Bu mika camı nerede bulabilirim acaba?
@Cooler Master Türkiye

Taşıma sırasında olmadı mı yani? Niye iade etmiyorsunuz?
Vatan bilgisayar üzerine taşımada kontrol etmediğiniz ürünlerin iadesini kabul etmiyoruz diye not bırakmış. O yüzden iade ihtimalini gözden çıkardım açıkçası. (Ekte çatlağı paylaştım.)

sadsadas.jpeg

İyi o zaman sizde şikayet edin taşımacı firmayı.
UPS Kargoyu şikayet etmem durumunda bana kapı önünde açtırmıyoruz, gelip şubemizden teslim alsaydınız o zaman diyecekler. Ben onlara karşılık vereceğim onlar bana karşılık verecekler. Sonuçta ise hiç bir şey değişmeyecek sadece giden zamanım olacak. O yüzden garanti bu durumu kapsıyor mu bilmiyorum, kapsamıyorsa da @Cooler Master Türkiye 'nin yedek parça desteği sunduklarını düşünüyorum. (Yani malzeme mika olduğu için ücret de çok yüksek seviyelerde olmayacaktır elbet.)

UPS Kargoyu şikayet etmem durumunda bana kapı önünde açtırmıyoruz, gelip şubemizden teslim alsaydınız o zaman diyecekler. Ben onlara karşılık vereceğim onlar bana karşılık verecekler. Sonuçta ise hiç bir şey değişmeyecek sadece giden zamanım olacak. O yüzden garanti bu durumu kapsıyor mu bilmiyorum, kapsamıyorsa da @Cooler Master Türkiye 'nin yedek parça desteği sunduklarını düşünüyorum. (Yani malzeme mika olduğu için ücret de çok yüksek seviyelerde olmayacaktır elbet.)
Merhaba, [email protected] ya bu foto ile email atabilir misiniz, bir de vatan faturası ve adres bilginiz. Kasa RGB ise camlı panel mika değil temper glass olması lazım.

Kendileri ile konuştuğumda ellerinde yedek parça var ise gönderim yapabileceklerini fakat yedek parça durumunu şuan bilmediklerini o yüzden en net bilgiyi haftaya verebileceklerini söylediler. @Cooler Master Türkiye
Kendileri ile konuştuğumda ellerinde yedek parça var ise gönderim yapabileceklerini fakat yedek parça durumunu şuan bilmediklerini o yüzden en net bilgiyi haftaya verebileceklerini söylediler. @Cooler Master Türkiye
Öncelikle @Cooler Master Türkiye ekibine çok teşekkür ediyorum. Kendileri beni hiç yormadan, sadece faturamı isteyerek bana kasamın yan camını herhangi bir ücret talep etmeden koşulsuz sualsiz gönderimini yaptılar. Günümüzde böyle iş ahlakına sahip firmalar pek bulunmuyor. Teşekkürler tekrardan @Cooler Master Türkiye

Son düzenleme:
Camın boyutuna göre veya biraz büyük pleksiglass alıp boyuta göre kestirebilirsin. Üzerine de 3 numara bir film çektir, vida yerlerini de matkapla deldir orijinal gibi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı