Çözüldü MBAM nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dursun Can

Centipat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 12500H RTX 3050Ti Monster Notebook Abra A7 V14.2
Meslek
Öğrenci
Bakıyorum rapora. Bugün bu sorunu çözmek istiyorum. Bağlanırım belki yeniden. Vaktiniz varsa biraz daha kapsamlı bakarım.

Süper. Yalnız sizin PC'de zararlı olma ihtimali var. MBAM ile bir taratın. O SYSTEM değişkeni şüpheli geldi bana.
MBAM nedir söyleyebilir misiniz? Bir de ben biraz torrent işleriyle içli dışlı olup fazlasıyla crack kullandığım için virüs olabilir sistem kontrollerini değiştirip kontrolü altına almayı düşünüyor olabilirler diye düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
MBAM, Malwarebytes Anti-Malware'in kısaltmasıdır. Kurup sistemin taratırsanız bir şeyler çıkacağını düşünüyorum.
MBAM, Malwarebytes Anti-Malware'in kısaltmasıdır. Kurup sistemin taratırsanız bir şeyler çıkacağını düşünüyorum.

Bugün bir Link'e tıklama sağlamıştım lakin hiçbir şey açılmadı, inmedi de virüs gibime geldi içimde şüphe oluştu daha doğrusu. Malwarebytes Anti-Malware ile taratma yapsam bir sonuç çıkabilir mi sizce yoksa endişenmeye gerek yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı