Mbappé 50M teklife evet mi dedi?

BenNoobum

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, az önce bir haber gördüm Mbappé PSG'nin 50M teklifine evet demiş diye link bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haber yüksek ihtimalle doğru çünkü Mbappe iki ay önce ayrılmaya kesin gözüyle bakarken son zamanlarda ikileme düşmüş. Sözleşme detayları belli olmasa da PSG'de kalacağı doğru gibi gözüküyor.

Neden hata yaptı ki?
Hocam fransa liginde psg’ye karşı koyacak bir takım yok. Ayrıca psg o kadar para harcamasına rağmen avrupada bir kupa bile alamadı. Takımdan ayrılan oyuncuların çoğu para için oraya gittiğini söylüyor ki Mbappe de para için kaldı.
Madrid’e gelirsek herifler kanının son damlasına kadar savaşıp bir şekilde maçları kazanıyor. Futbola karşı tutkuları var. Lig dünyanın en zor liglerinden.
Mbappe de zaten her açıklamasında Madrid takımında oynamak istediğini söylüyordu fakat tekrardan söylüyorum Psg’de kalarak parayı seçti ve hata yaptı.

Hocam Fransa liginde Psg'ye karşı koyacak bir takım yok. Ayrıca psg o kadar para harcamasına rağmen Avrupa'da bir kupa bile alamadı. Takımdan ayrılan oyuncuların çoğu para için oraya gittiğini söylüyor ki Mbappé de para için kaldı.
Madrid'e gelirsek herifler kanının son damlasına kadar savaşıp bir şekilde maçları kazanıyor. Futbola karşı tutkuları var. Lig dünyanın en zor liglerinden.
Mbappé de zaten her açıklamasında madrid takımında oynamak istediğini söylüyordu fakat tekrardan söylüyorum Psg'de kalarak parayı seçti ve hata yaptı.

1 ay önce para umurumda değil diyen Mbappé şimdi paragöz oldu mükemmel.

Hocam fransa liginde psg’ye karşı koyacak bir takım yok. Ayrıca psg o kadar para harcamasına rağmen avrupada bir kupa bile alamadı. Takımdan ayrılan oyuncuların çoğu para için oraya gittiğini söylüyor ki Mbappe de para için kaldı.
Madrid’e gelirsek herifler kanının son damlasına kadar savaşıp bir şekilde maçları kazanıyor. Futbola karşı tutkuları var. Lig dünyanın en zor liglerinden.
Mbappe de zaten her açıklamasında Madrid takımında oynamak istediğini söylüyordu fakat tekrardan söylüyorum Psg’de kalarak parayı seçti ve hata yaptı.
Kaç sene PSG'de oynadı ki?

Geri
Yukarı