MBR veya GPT WattMan hatası verdirebilir mi?

• Konuyu başlatan Ti0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 74

Ti0

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kioxia
Ekran kartı
Amd Rx570
Anakart
Gigabyte
İşlemci
Ryzen 5 2600
Öncelikle herkese merhaba,
Ben bu sisteme format atacaktım Rufus üzerinden Windows'u yazdırırken Rufus'un otomatik seçtiğini düşünüp direkt yazdırmıştım Rufus üzerindede disk bölüm düzeni GPT olarak seçiliydi galiba benim anakartım UEFI değil de eski olduğu için format atarken bir hata çıktı bende diğer seçenekle Windows 10'u kurdum.
İlk başlarda her şey stabil gözüküyordu bende sıkıntı olmadı herhalde dedim ama sonrasında CS:GO falan indirip ettiğimde WattMan hatası alıyorum yani oyuna giriyorum sonra ekran siyah ekran olup kalıyor bundan önce SATA SSD bir de hard disk takılıydı sistemde ben M.2 SSD'ye geçiş yaptım o yüzden Windows kurmuştum.
Sonrasında bu MBR, GPT olayı aklıma geldi sizlere sorum bu seçenekler bana sıkıntı çıkarıyor olabilir mi yoksa başka sebeplerden dolayımı WattMan hatası alıyorum aydınlatırsanız sevinirim 😇

Disk bölümleme düzeniyle ilgili değil diye biliyorum, hatanın temel sebebi Radeon sürücülerinden kaynaklı. Aşağıdaki rehber işe yarayabilir.

Disk bölümleme düzeniyle ilgili değil diye biliyorum, hatanın temel sebebi Radeon sürücülerinden kaynaklı. Aşağıdaki rehber işe yarayabilir.

Ama sata ssd ve harddisk varkende daha öncesinde yani m.2 ssdye geçmeden öncede aynı sürücüleri kullanıyordum yanlış hatırlamıyorsam??
Yinede teşekkür ederim hepsini deneyeceğim😇

Son düzenleme:

Geri
Yukarı