MC mod önerisi

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
Minacraft ta yapacak mod önerir misiniz? Ama daha önce yapılmamış yeni bir fikir olsun. Mcreator de yapılabilinsin. Nedeni ise bir sitede yarışma var ama fikir bulamadım lütfen.

Kendi marketini çalıştırabildiğin bir mod paketi olabilir (eğer yaparsan bana gönder oynayayım sonuçta kendi işim :D)

Kendi marketini çalıştırabildiğin bir mod paketi olabilir (eğer yaparsan bana gönder oynayayım sonuçta kendi işim :D)
Eğer mod yapabilirsek tabii ki de buraya da atarım.
Ben hep şu modu istemişimdir ama yok. Bildiğiniz boruyla bağlanıp fırına habire yakıt vermesi
Biraz karmaşık dedim galiba
Ender İO modu zaten yapıyor onu ama biraz karmaşık moddur(ahh oto düzeltme)
Aslında birkaç fikir geldi mesela market modunu nasıl yapacağımı planladım onun dışında asansör modu olabilir.

Boru sistemi ender IO olan borunun başka bir makinelere uygun hali yani örneiğin ekmek yapma makinesına buğday götürmesi lahazım o borunun içinde geçip işlenmiş şekilde o makineye gidiyor nasıl fikir kötü değil mi haklısın.

Nasıl anlatsam bilemedim ama şu şekilde blokların olmasını istiyorum ben. Yani küpün yarısı:

1617882863225.png

Aslında çalışan televizyon modu da yok pek
Aslında en mantıklısı çalışan televizyon modu ama o oyunun içinde yayın yapılabilinecek mesela haber kanalları vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı