McAfee Endpoint Security şifresiz devre dışı bırakma

'Alemdar

Kilopat
Merhaba arkadaşlar elimde bir bilgisayar var içinde McAfee Endpoint Security yüklü ve benim dosyalarımı silip duruyor. Bunu devre dışı bırakmam lazım ancak şifresini bilmiyorum bilgisayar eski şifreyi koyan kişide şifreyi bilmiyor. Programın ayarlarına girebilmek için Administrator Log On yapmamı istiyor ve şifre istiyor. Görev yöneticisinden görevini sonlandırmaya kalktığımda erişim engellendi hatası alıyorum. Hizmetlerden kapatmama da izin vermiyor, denetim masasından kaldırmaya çalıştığımda şifre istiyor. Ben bu programı kalıcı olarak nasıl bozabilirim veya kaldırabilirim?

Not: Format at demeyin lütfen format atmadan halletmem gerekiyor.

1.PNG
2.PNG
3.PNG
4.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu linkteki kaynağı inceleyin ve deneyiniz.

Eğer olmaz ise burada bahsedilen şekilde şifreyi değiştiriniz. Direkt olarak program şifresi istenmediğini bu şifrenin "Endpoint Security Common"-"Politika Kataloğu"nu takip ederek değiştirebileceğiniz söyleniyor.

Diğer bir çözüm olabilecek yol ise bu linkten programı indirip tamamen kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Bu linkteki kaynağı inceleyin ve deneyiniz.

Eğer olmaz ise burada bahsedilen şekilde şifreyi değiştiriniz. Direkt olarak program şifresi istenmediğini bu şifrenin "Endpoint Security Common"-"Politika Kataloğu"nu takip ederek değiştirebileceğiniz söyleniyor.

Diğer bir çözüm olabilecek yol ise bu linkten programı indirip tamamen kaldırmayı deneyebilirsiniz.
Maalesef hiçbiri işe yaramadı sorunum devam ediyor. Programı kaldıramıyorum ya da bozamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı