McAfee Güvenlik duvarı açılmıyor

ASUS.YAL

Kilopat
Daha fazla  
Windows7 ultimate kullanıyorum ve McAfee internet security antivirüs yazılımımda her ne kadar güvenlik duvarını aç tuşuna bassam da açılmıyor hemen geri kapanıyor. Endişelenmeye başladım.

Endileşenmelisinizde. :) Windows 7 ve McAfee'yi kullanan bir kullanıcı bence endişelenmeli. :) Tavsiyem;
  • Windows 10'a geçin ve BIOS güncelleyin.
  • Sürücülerinizi donanım kimlikleri ile web sitelerinden güncelleyin.
  • Bütçeniz yoksa Panda'nın Panda Free Antivirüs yazılımını kullanın. Her halukarda elinizdekinden daha iyidir.

McAfee Kullanıcılarına Kötü Haber: "Anti-Virüs Programı Bilgilerinizi Paylaşıyor!"

Bu başlık ile ilgili haberleri okuduktan sonra tekrar McAfee kullanmayı düşünmüyorum. Lisans süremin dolması da bahanesi oldu. Şu anda Kaspersky İnternet Security'nin deneme sürümünü kullanıyorum ve gayet memnunum. En yakın zamanda 1 yıllık lisans alıp gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum. Gittigidiyor'da 30 TL civarına lisans bulunuyor. Bütçenize uygun ise McAfee'den kurtulmaya bakın derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı