McAfee kaldırılır mı?

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam arkadaşlar laptopumda McAfee diye bir anti virüs programı mevcut, önceden yoktu bunun nedeni bir arkadaşımın laptopumda PUBG Mobile oynamak için bazı araçlar indirmesinden dolayı kurulmuş. Herhangi bir McAfee ile ilgili bir kısayol veya program görmedim sadece internetten bir dosya indirince güvenlik taraması yapıyor o zaman görüyorum, ve sorum acaba bunun laptopumda kalması herhangi bir yavaşlatma veya zarara uğratır mı diye düşünüyorum acaba kaldırsam mı? Kaldrımak istersem nasıl kaldırırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
McAfee sık sık tarama yaparak bilgisayarını darlar. Antivirüs programı ama virüsten farkı yok. Manuel tarama için Malwarebytes kullanıyorum. Onun dışında bir tek Windows Defender var. Kaldırmak sorun olmaz aksine yararı olur PC için.

Anti virüs ama virüsten beterler windows güvenlik duvarı gayet iş görür bu program sadece bilgisayar yoruyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anti virüs ama virüsten beterler Windows güvenlik duvarı gayet iş görür bu program sadece bilgisayar yoruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal ayarlardan kaldırılmıyor değil mi? Bu yöntemle kalkıyor sadece.
Bu işlemi yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapmak gerekli mi? Yani Windows'un güvenlik duvarı etkin olarak kalıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı