McAfee kullanılır mı?

Normal Kaspersky ile aynı korumayı sağlıyor mu hocam?
Sağlıyor. Koruma konusunda eksiksiz. Tek farkı şifre yöneticisi, hesap izleyici gibi özellikleri yok. Sadece koruma var. Yalın paket gibi düşünebilirsiniz.

Eğer daha gelişmiş istiyorum, yanına da uzun süre ücretsiz ararım derseniz ESET Internet Security öneririm. Arkadaş daveti ile 6 aya kadar ücretsiz kullanım seçeneği var.

Sağlıyor. Koruma konusunda eksiksiz. Tek farkı şifre yöneticisi, hesap izleyici gibi özellikleri yok. Sadece koruma var. Yalın paket gibi düşünebilirsiniz.

Eğer daha gelişmiş istiyorum, yanına da uzun süre ücretsiz ararım derseniz ESET Internet Security öneririm. Arkadaş daveti ile 6 aya kadar ücretsiz kullanım seçeneği var.

McAfee sunucu çözümü koruma sağlıyor fakat, ev kullanıcısı için verilen ekstra korumalar yok.
En basit olarak kötü amaçlı site koruması bile nerdeyse yok.

Ayrıca, virüslere biraz daha geç cevap veriyor koruma türünden ötürü.

Güzel bir yere parmak bastınız eklemek istedim.

Yok hocam, sadece virüslerden korusun o yeter :).

Avira kullanın şu ana kadar çok fazla antivirüs kurdum en optimizesi ve güçlüsü Avira idi.

Bende yıllarca kullandım ama çok kasıyor.

Selamlar, bugün Kaspersky Free sürümüm bitti ve alacak param yok, Türk Telekom'un internet paketi ile ücretsiz verdiği McAfee kullanılır mı? Burada test sonuçlarında Kaspersky'den daha iyi gibi, sizce nasıldır? Yardımcı olanlara teşekkürler.

Şu anda Avast antivirüs kullanıyorum gayet memnunum işini fazlasıyla yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı