McAfee Kullanmalı mı?

SpaceSoldier

Kilopat
Yer
Pluton
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde bir yıl kadar ücretsiz yararlanabileceğim McAfee antivirüs programı var. İnternette ki yorumlar olumlu değil bu yüzden sizlere sormak istedim. Sizce kullanmalı mıyım yoksa kullanmamalıyım?

Birde şayet kullanmaya karar verirsem sistemim Ryzen bir sistem. İntel ile ortaklık vb. gibi şeyler okumuştum bir sıkıntı çıkarır mı? Hiç sanmıyorum ama olsun sorayım da aklımda kalmasın. :) Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde bir yıl kadar ücretsiz yararlanabileceğim McAfee antivirüs programı var. İnternette ki yorumlar olumlu değil bu yüzden sizlere sormak istedim. Sizce kullanmalı mıyım yoksa kullanmamalıyım?

Birde şayet kullanmaya karar verirsem sistemim Ryzen bir sistem. İntel ile ortaklık vb. gibi şeyler okumuştum bir sıkıntı çıkarır mı? Hiç sanmıyorum ama olsun sorayım da aklımda kalmasın. :) Teşekkürler şimdiden.
Ben Lisanslı olarak kullanıyorum. Bilgisayara zarar verecek bir dosya indirdiğinizde Dosyayı karantinaya alıp sizi bilgilendiriyor. İnternette dolaşırken Virüslü sayfaları engelliyor (istersen sayfaya girebilirsin)
Eskiden bazı oyunlarla çakışıyordu. Şimdi hepsi düzeltildi

Microsoft'un desteklediği bir virüs programı.

Bir de şayet kullanmaya karar verirsem sistemim Ryzen bir sistem. Intel ile ortaklık vb. gibi şeyler okumuştum bir sıkıntı çıkarır mı? Hiç sanmıyorum ama olsun sorayım da aklımda kalmasın. :) teşekkürler şimdiden.

Hayır kullanmamalısın.

Geri
Yukarı