McAfee Kurulumunda Hata

• Konuyu başlatan ckaracar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 11B
C

ckaracar

Ziyaretçi
Daha önce kurulu olan McAfee virüs programı kaldırıp tekrar kurduğumda resimdeki gibi hata vermeye başladı. Tamamen bilgisayardan kaldırdım Program Files klasöründen silmeme rağmen aynı hata ile karşılaşıyorum. Yeniden başlatın diyor yeniden başlatmama rağmen aynı hatayı veriyor. Burda ne yapmam gerekiyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Crack'li program kullanmak yerine Windows 8'e enteger olan Defender'i kullanın. Fareyi sağ üst köşeyi götürün, ara kısmına Defender yazın bu kadar basit.

Bu sorun, McAfee antivirüs programının tam olarak kaldırılamamasından kaynaklanıyor. Program Files klasörü dışındaki başka klasörlerde de kalıntılar bulunuyor. Bunları manuel (elle) kaldırmak lazım.

McAfee' nin kendi kaldırma aracını kullanarak kalan parçacıkları silmesini sağlayın.
Kod:
[URL]http://download.mcafee.com/products/licensed/cust_support_patches/MCPR.exe[/URL]
İnternet tarayıcınıza eklenti kurduysa bunları eklentiler bölümünden ve Uninstaller 'ı kullanarak kaldırın. Yine aynı hatayı verirse;

Denetim Masası > Klasör Seçenekleri > Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle (tiki kaldırın)
Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretleyin.

Güvenli moda gidip;
--C:/Program files klasörünü
--C:/Program data klasörünü
--C:/Kullanıcılar - isminiz - appdata - local
--C:/Kullanıcılar - isminiz - appdata - roaming klasörlerini kontrol edin. McAfee' ye ait dosya varsa bunları silin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı