McAfee LiveSafe'nin Süresi Doldu Bilgisayarı Korumaya Devam Eder Mi?

Xana.

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese. Hazır kurulu gelen McAfee Livesafe güvenlik programının süresi doldu ancak güvenlik merkezinden baktığımda korumaya devam ediyor gözüküyor. Benim merak ettiğim zararlı yazılımlardan bilgisayarımı koruyor mu yoksa programın anasayfasında risk altında geçen gün sayısı 1 diye belirttiği gibi bazı işlevleri çalışmıyor mu?

Eğer böyleyse ücretsiz bir güvenlik programı kombinasyonu hakkında herkesin fikrini alabilirim. Genelde Comodo Internet Security Premium'u ücretsiz ve tam bir koruma sağladığından kullanıyordum buna devam mı edeyim yoksa Panda Cloud Antivirus+Comodo Firewall veya Panda yerine Avira, Avast gibi başka bir program öneren var mı? Free Firewall olarak bir tek Comodo var birde İsrail'in yazılımı vardı (sanırım ZoneAlarm) onu pek sevmedim çok yavaşlatıyordu bilgisayarı. Öneri, fikir, Mcafee hakkında bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Bitdefender 3 aylık Total Security deneme imkanı veriyor. Farklı mail adresleriyle alıp bunu uzatabilirsiniz(Link 1). Panda Protection(Panda Free Antivirüs)+COMODO Firewall da kullanabilirsiniz. Uyumludur. Panda Forum Moderatorüne sormuştum(Resime bakınız).

Link 1: Bitdefender Türkiye Hakkında Önemli Bilgiler

Link 2: http://acs.pandasoftware.com/Panda/FREEAV/Promo/FREEAV.exe

Uyumlu.PNG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı