McAfee taramasında sürekli virüs çıkıyor

Beni bosver

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, dün bir tane program kullandım. İşim bitince virüs taraması yaptım. Zaten 3 parti yazılım olduğu için çıkmasını bekliyordum. McAfee taramayı yaptı ve 102 tane tehdit sildi hatta dün Görev Yöneticisi kapanıyordu, açamıyordum ve taramadan sonra düzeldi. Bu sabah yine yaptım yine virüs çıktı. Gitmesi gerekmiyor muydu? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün bir tane program kullandım. İşim bitince virüs taraması yaptım. Zaten 3 parti yazılım olduğu için çıkmasını bekliyordum. McAfee taramayı yaptı ve 102 tane tehdit sildi hatta dün Görev Yöneticisi kapanıyordu, açamıyordum ve taramadan sonra düzeldi. Bu sabah yine yaptım yine virüs çıktı. Gitmesi gerekmiyor muydu? Yardımcı olabilir misiniz?
McAffe'nin tarama raporlarını atabilir misiniz? Sonradan tekrar bulduğu şeyler istenmeyen uygulamalar olabilir o yüzden rapoları atmanız gerek.

McAfee'nin tarama raporlarını atabilir misiniz? Sonradan tekrar bulduğu şeyler istenmeyen uygulamalar olabilir o yüzden rapoları atmanız gerek.

Nasıl bakılacağını bilmiyorum yardımcı olursanız atabilirim şu anlık bu var.

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-02_130331137.png
    resim_2023-07-02_130331137.png
    24,5 KB · Görüntüleme: 25
Tamamdır bir sıkıntı yoktur eğer raporları paylaşmak isterseniz paylaşabilirsiniz ama şu anlık bir sıkıntı yok gibi duruyor.

Geri
Yukarı