McAfee virüsü silemiyor

Onur Sonmez

Decapat
Daha fazla  
1653952531897.png

3 kere yeniden başlattım bilgisayarı fakat hâlâ silemedi. Ne yapabilirim bu virüs için? İlla format şart mı yoksa başka bir çözüm yolu var mıdır?

Merhaba,

Bir de Kaspersky'nin ücretsiz versiyonunu deneyin. 2 antivirüs birbiriyle çakışabilir. Bu durumda bilgisayarınızı güvenli modda yeniden başlatın, McAfee'yi silin. Kaspersky ile tarama yaptırın.

McAfee iyidir aslında ama ücretsiz sürüm olduğundan kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum.
Hayır hocam ücretli sürümü.
Merhaba,

Bir de Kaspersky'nin ücretsiz versiyonunu deneyin. 2 antivirüs birbiriyle çakışabilir. Bu durumda bilgisayarınızı güvenli modda yeniden başlatın, McAfee'yi silin. Kaspersky ile tarama yaptırın.
Malwarebytes ile tarama yaptım ve yaklaşık 7 dakikada virüsü karantinaya alıp sildi. Üstüne McAfee ile tarama yaptım ve McAfee de bulamadı. Malwarebytes gerçekten iyi.

Sorunun çözüldüğüne sevindim. McAfee'yi genelde şirketler tercih ediyor ama ev kullanıcıları için de iyi olduğunu düşünüyorum, en iyisi değil tabi. Ben kaspersky kullanıyorum. McAfee'yi ücretsiz kulanmıştım çok eski bir zamanda, ücretsiz kullandığım için benzer sorunla karşılaşmıştım. Karantinaya alıp silememişti. O sebeple ücretli/ücretsiz yorumunda bulundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı