Kaspersky virüsü silemiyor

12 yıldır kullanıyorum dostum bir şey okumama gerek yok. Ben hiçbir sorun yaşamadım.
Daha bir şeyin ne olduğunu bilmeden kullanıyorsanız ve övüyorsanız üstelik korsan içerikleri destekliyorsanız, buraya gelip yanlış tavsiye yapmanız doğru bir şey değil.

Bu arada bir sorum daha olacak. Neden bilmiyorum ama yeni toplamış olduğum bilgisayar sürekli aynısını yapıyor. Kaspersky bir virüs bulduğunda ve yeniden başlatma istediği zaman Windows her zaman hata veriyor. İlkinde Windows dondu, dondu derken hiçbir komutu yerine getirmedi. Bugün ise aynı anda bir sürü hata aldım. Görüntü ile ilgili hatalar aldım ve ekran anlık siyah oldu. Şuan tam tarama devam ediyor bu arada.

KMS'yi bilgisayardan temizleyin sorun ortadan kalkar.

Bu arada bir sorum daha olacak. Neden bilmiyorum ama yeni toplamış olduğum bilgisayar sürekli aynısını yapıyor. Kaspersky bir virüs bulduğunda ve yeniden başlatma istediği zaman Windows her zaman hata veriyor. İlkinde Windows dondu, dondu derken hiçbir komutu yerine getirmedi. Bugün ise aynı anda bir sürü hata aldım. Görüntü ile ilgili hatalar aldım ve ekran anlık siyah oldu. Şuan tam tarama devam ediyor bu arada.
Kaspersky gelişmiş temizleme teknolojisinden dolayı öyle olabiliyor. Yeniden başlattığınızda sorun yoksa bir şey olmaz.

Şuan o dosya bilgisayarda yok, silindi. Kaspersky koruma altında olduğumu söylüyor şuan. Ben yine de tam tarama yapıyorum. Bu arada benim ilk yakalandığım virüs Musallat.Exe idi. Flashta vardı o.

Bu farklı bir virüs ve başka bir şekilde bulaşmıştır bilgisayarınıza KMS'yi kurmanız ile alakası yok.

Bu farklı bir virüs ve başka bir şekilde bulaşmıştır bilgisayarınıza KMS'yi kurmanız ile alakası yok.
Hocam KMS ne gram fikrim yok ve yanlış anlaşılmasın ben korsana karşıyım ve bunu bilerek yapmadım. Zaten öncesinde söyledim. Sadece amacım Office indirip internetten key satın alıp öyle kullanmaktı.

Hocam KMS ne gram fikrim yok ve yanlış anlaşılmasın ben korsana karşıyım ve bunu bilerek yapmadım. Zaten öncesinde söyledim. Sadece amacım Office indirip internetten key satın alıp öyle kullanmaktı.

Bilgisayara farklı bir yerden format attırdıysanız format atan kişi kurmuş olabilir çok büyük bir sorun değil silin ve internetten dediğiniz gibi key satın alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı