MCAfee vs. Kaspersky

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Yağız arkadaşınız Gold elo oyuncusu galiba? EUW'de ekko oynayarak master yapmış bir oyuncu diye duydum.
Tr Gold, potansiyelini kullanmıyor. Yazın hem işine hem de eşine ilgi gösterecek. (Sırasıyla E-sporculuk ve Valorant'tan Sova) Westte yazın oynamaya başlarsa plat olacakmış. Ekko oynamıyor artık, eskidendi o. Artık yeni mainleri Darius ve Renekton.

Tr Gold, potansiyelini kullanmıyor. Yazın hem işine hem de eşine ilgi gösterecek. (Sırasıyla E-sporculuk ve Valorant'tan Sova) Westte yazın oynamaya başlarsa plat olacakmış. Ekko oynamıyor artık, eskidendi o. Artık yeni mainleri. Darius ve Renekton.
Hocam yeteneksiz birisi galiba. Feedleyip takıma suç atıyormuş eleştiri alınca oyun falan satıyormuş. Bu nasıl E-sporcu? Bence hiç etik değil. Darius'a çöp çar diyordu niye oynuyor acaba bir bilginiz var mı?

Hocam yeteneksiz birisi galiba. Feedleyip takıma suç atıyormuş eleştiri alınca oyun falan satıyormuş. Bu nasıl E-sporcu? Bence hiç etik değil. Darius'a çöp çar diyordu niye oynuyor acaba bir bilginiz var mı?
Sanırım çok rahat counterlanabildiği için. Rakibine bile merhamet ediyor çocuk. Feed konusunda ise, her şey doğru ancak şu detayı unutmuşsun, westte feedleyip kaybederse iyi oyundu oluyor, trde feedleyip kaybederse takım troll ve otistik oluyor.

Sanırım çok rahat counterlanabildiği için. Rakibine bile merhamet ediyor çocuk. Feed konusunda ise, her şey doğru ancak şu detayı unutmuşsun, westte feedleyip kaybederse iyi oyundu oluyor, trde feedleyip kaybederse takım troll ve otistik oluyor.
EUW goldu TR elması diyordu hocam en son. TR'ye geçicekmiş şimdi, bakalım çıkabilecek mi plata?(EUW goldu=TR elması)

EUW goldu TR elması diyordu hocam en son. TR'ye geçicekmiş şimdi, bakalım çıkabilecek mi plata?(EUW goldu=TR elması)
Hocam TR'de bir haftada challanger olabilirmiş. O yüzden hedefleri yükseğe çıkardı, west platı. Ekmek Aziz izin verirse Kore'ye geçecek, orada ona layık oyuncular var.

Konuyu bölüyorum ama EUW Silver'ı = TR Diamond elo.
Yok öyle birşey. Her sunucunun elması eşit seviyede. Bunu kim diyor peki? Brokenblade. Her sunucuda hesap kasmış birisidir kendisi tanırsınız belki.
Hiç TR platinine kadar çıktın mı? Bahsettiğimiz insan gold stuck.
Hocam lütfen saygılı olun. Nyos Sama(god) canı isterse neler neler yapar ama canı istemiyor.

Yok öyle birşey. Her sunucunun elması eşit seviyede. Bunu kim diyor peki? Brokenblade. Her sunucuda hesap kasmış birisidir kendisi tanırsınız belki.

Hocam lütfen saygılı olun. Nyos Sama(god) canı isterse neler neler yapar ama canı istemiyor.
Ekmek Aziz'in ismiyle.
Hocam onu sorgulamak bana düşmez ama biraz da olsa isyan etmek lazım.

Ekmek Aziz'in ismiyle.
Hocam onu sorgulamak bana düşmez ama biraz da olsa isyan etmek lazım.
İranlı pardon Azerbaycanlı Aziz abim kendisi yunan isimlerini koymayı çok sever. Kendisi profesyonel bir oyuncudur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı