Gıda McDonalds'tan bayrama özel ücretsiz ürünler

Özel olarak kazanılmasın diye koymuşlar sanki. Kendi kendine yapıyor çoğu zaman, bir bakıyorsun 10 saniye kalmış, max alınan puan da 350. 750 diyor bir de. Kalsın bedava ödülün, sinir etmekten başka bir şeye yaramadı iki gündür. Dün 650'ydi bir de sanırım, 750 olmuş şimdi.

Özel olarak kazanılmasın diye koymuşlar sanki. Kendi kendine yapıyor çoğu zaman, bir bakıyorsun 10 saniye kalmış, max alınan puan da 350. 750 diyor bir de. Kalsın bedava ödülün, sinir etmekten başka bir şeye yaramadı iki gündür. Dün 650'ydi bir de sanırım, 750 olmuş şimdi.
Evet dün 650 idi. Şimdi yapmayı denedim ben de. Kendi kendine yaptı bir sürü biraz da kendim yaptım 612 falan yaptım anca.

McDonalds'ın mobil uygulamasındaki oyunu oynayıp başarılı olduğunuzda bedava Big Mac menü, bedava McChicken menü, bedava milkshake gibi hediyeler veriyor. Başarılı olması çok da zor olmadığından herkesin denemesini tavsiye ederim.
2 kere yaptım, kötü şans diyor.

McDonald's'ın mobil uygulamasındaki oyunu oynayıp başarılı olduğunuzda bedava big Mac menü, bedava mcchicken menü, bedava milkshake gibi hediyeler veriyor. Başarılı olması çok da zor olmadığından herkesin denemesini tavsiye ederim.

750 puan ne, imkansızki.

Yeni konular

Geri
Yukarı