Gıda McDonalds'tan bayrama özel ücretsiz ürünler

Katılıyorum, bir de bu tarz şeyler "zorla zorla belki bir milkshare içer, yamuk hamburger yersin Allah'ın fakiri" havası veriyor.

Günlük kazı kazan gibi bir hak verirsin, şansına ne gelirse biter gider.
Youtube'da gelince "hof" "pof" yaptığın, "bunları kim oynuyor" dediğin "match the color" blok kırmalı tarz oyunu kendi iradenle oynayıp da eşleştirme ararken ben de bu hissiyatı aldım az önce.

Katılıyorum, bir de bu tarz şeyler "zorla zorla belki bir milkshare içer, yamuk hamburger yersin Allah'ın fakiri" havası veriyor.

Günlük kazı kazan gibi bir hak verirsin, şansına ne gelirse biter gider.
Bana o kadar zor gelmedi. Bitirdiğimde 50 saniye vardı örneğin.

Bugün küçük boy filtre kahve veriyor ücretsiz.

Son düzenleme:
Bana o kadar zor gelmedi. Bitirdiğimde 50 saniye vardı örneğin.

Bugün küçük boy filtre kahve veriyor ücretsiz.
Hocam ilk günden beri ne verdiğini biliyor musunuz? Big Mac, Milkshake, Nugget ve kahve şeklinde mi gitti? Belki yarın patates kızartması gelir de işime yarar en azından.

Patates kızartması geldi de küçük boy geldi. Neyse yapacak bir şey yok. Yarını bekleyeceğiz artık.

Evet, tam dediğiniz şekilde ilerledi.
Hocam aynı anda kasada girilebiliyor mu bu kodlar? Kasada ayrı ayrı fişler almayayım. Cuma günü eve dönene kadar biriktirip cuma günü harcamayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hocam aynı anda kasada girilebiliyor mu bu kodlar? Kasada ayrı ayrı fişler almayayım. Cuma günü eve dönene kadar biriktirip cuma günü harcamayı düşünüyorum.
Tek fişte tek kampanya kullanılıyor demişti bana çalışan. Tek tek fiş kesiyor hepsine.

Patates kızartması geldi de küçük boy geldi. Neyse yapacak bir şey yok. Yarını bekleyeceğiz artık.
Bizim buradaki McDonalds'ta küçük boya orta, orta boya büyük boy kadar patates koyuyorlar sağ olsunlar. O yüzden az sayılmaz benim için.

Son düzenleme:
Bugünün ödülü küçük boy Coca Cola. İlk iki gün becerebilseymişim keşke. Diğer günler çok tırt geldi ilk günlere kıyasla.

Yeni konular

Geri
Yukarı