Çözüldü MEB E- TAB 4 Güncelleme Sonrası APK Yükleyememek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lance Dance

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle MEB'in vermiş olduğu tableti yanlışlıkla güncelledim ve sonrasında ne apk yükleyebiliyorum ne de mağazadan uygulama indirebiliyorum ne de internette çoğu siteye girebiliyorum. Bana güvenli internet kapsamı diye bir şey çıkıyor. DNS değiştiremiyorum, VPN açamıyorum. Root atmak için mobagenie kullanayım dedim ama USB kablosunu taktığımda tablet erişime izin vermiyor. Geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklama modu hiçbir şekilde açılmıyor ve ayrıca da tablet uçak moduna girme özelliği gözükmüyor. Buna nasıl bir çözüm yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
MEB bu sefer iyi çalışmış görünüşe göre. Aynı şey yeni verilen E-Tab 5'lerde de varmış. Sonuç olarak birisinin buna çözüm bulmasını bekleyeceksiniz. Esasında bu tabletler ders için veriliyor.

Buna çözüm buldular zaten, araştırırsan bulunduğunu görürsün.

Dostum arastir diyecegine paylasta bizde faydalanalim ya da ozelden mesaj at. 2 gundur bu tabletle ugrasiyorum.

Tableti fabrika ayarlarına çevirdikten sonra istediğin gibi Root işlemlerini yapabilirsin. Ama internete bağlamamak şartıyla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı